Tümosan 9100 Serisi

tumosan9115_kapak

Tümosan, 35 yıllık tecrübesini envanterinde ki en güçlü ve en şık tasarıma sahip olan Tümosan 9100 üzerine işlemiştir. Çiftçinin gücüne güç katan bu seri ile her arazi şartına uygun türlü üstün performans sağlayabilmek mümkündür.

9100 serisi kendine özgü stili, gücü ve karakteristik özellikleri ile Türk çiftçisinin vazgeçilmez yardımcılarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Farklı tasarımı ve yolcuyu rahat ettiren ergonomik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken eşsiz bir tasarım harikası olmayı başarmıştır. 9100 serisinin en öne çıkan özelliği ise eşsiz dış tasarımının dünyaya kazandırdığı çağ ötesi çizgiler ve çekici tasarımdır.

tumosan_maksima_9115

Motor ve Şanzıman

24 ileri ve 24 geri buçuktan oluşmakta olan muazzam şanzıman Tümosan 9100 ile geniş hız aralıklarında çalışabilme imkanı sunmaktadır. Mekanik olarak tasarlanmış ileri ve geri kolu da pek çok Türk çiftçisi tarafından övgüyle bahsedilmektedir. 9100 serisinin motoru 115 beygirden oluşmakta ve 4.1 silindir hacmine sahip olmasıyla tam anlamıyla eşsiz bir performans canavarıdır. Yüksek zararlı gaz emilimi ve düşük yakıt tüketimiyle hem çevre dostu hem de cep dostu olarak bilinmektedir. 430 Nm değerinde tork gücü üretebilmesiyle de eşsiz bir güç deneyimi sunmaktadır.

Tümosan 9115 – Sürüş Konforu

Tümosan 9100 sahip olduğu üstün donanımların yanı sıra kabin ve iç tasarımıyla da çağının ötesinde bir seridir. Her türlü araç ihtiyacının yanı sıra yolcu beklentisinin de düşünüldü nadir traktör serileri arasında yer almaktadır.  Kabin ve İç tasarımıyla çağının çok ötesinde bir görünüm sağlayan 9100 serisinin sahip olduğu bazı konfor özellikleri şunlardır;

  • Dijital Klima
  • Yolcu ve Sürücü İçin Ayrı Ayrı Dizayn Edilmiş Rahat Koltuklar
  • İsteğe Göre Özelleştirilebilen Direksiyon
  • Tasarımıyla Göze Hitap Eden Hoş Ve Geniş Kabin
  • Şoförün Kolay Ulaşımı İçin Konumlandırılmış Kol ve Düğmeler

Tümosan 9115 – Maksima Tümosan 9115 modeliyle alakalı detaylar eklenecektir.

22 Ağustos’ta başlayacak olan Tarım Fuarında Tümosan 9115 modeli tarafımızdan incelenecek ve detaylı olarak sitemizde resimleriyle ayrıca paylaşılacaktır. Bu yazı Tümosan 9100 serisi(şuan için tek model traktör bulunmaktadır) genel başlığıdır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir