SAME EXPLORER 3

sameexplorer3

Explorer serisi, teknoloji ve verimliliği bir arada sunan alanında uzmanlık vaat eden bir traktör serisidir. Konforlu olmasının yanı sıra yakıt tüketim kontrolü gibi imkanlar da sağlamaktadır. Same Explorer 3, turbo şarjlı araç sınıfındadır.

Tarla ve  çiftlik alanlarında kullanım için tasarlanmış bu seri, uzun süreli ürün ömrünü de garanti etmektedir. Kabin içi ergonomi, teknolojik iç donanım ve verimlilik özellikleriyle bu alanda araç edinmek isteyenler karşısında ön plana çıkıyor.

Motor ve Şanzıman

Explorer, son nesil motora sahip bir modeldir. Her silindiri için ayrı bir pompası bulunmaktadır. Bütün tarımsal faaliyetlerinizi kolaylıkla yerine getirebilecek güçte olmakla beraber, yakıt tüketimi konusunda da ekonomi modunu sağlamaktadır. Same Explorer 3 20 ileri 20 geri şanzımanı ile uzun süreli bir ömre sahiptir.

88 ve 102 HP çeşitleriyle model karşınıza çıkmaktadır. Motor tipi, SDF 1000 olmakla beraber, turbo intercooler enjeksiyona sahiptir. 2300 devir/ dakika oranına sahip bir tork gücü bulunmaktadır. Yakıt deposunun kapasitesi 160 litredir. Şanzıman yapısında, 5 hızlı senkron dişli kutu yer alıyor.

Sürüş Koforu

Platform düz, süspansiyonlu ROP, iki dikey şase ve güneşilk gibi özelliklere sahip kabin seçenekleri bulunmaktadır. Sürücü koltuğunda mekanik olarak ayarlanabilir emniyet kemeri bulunuyor ve hava süspansiyonlu bir sistemi var. Same Explorer 3 modelinde, klima, toz filtresi, analog ve dijital iç gösterge sistemleri gibi sürüş konforuna katkı sağlayan opsiyonlar da bulunmaktadır.

Araç içi alanı oldukça geniştir. İç sistemler, sürücünün konforunu sağlayacağı kadar aynı zamanda pratikliğini de sağlamaktadır. Her gün art arda kullansanız dahi, sizin konforunuzu ve ergonominizi bozmayacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda geniş ve ferah bir sürücü kabini bulunmaktadır. Standart sunroof da buna katkıda bulunan özelliklerindendir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir