Hakkımızda

Türkiye’nin sektörel lider bloglarından bir tanesi olmaya aday Traktörler.NET web sitesi, 22 Temmuz 2016 tarihinde kurulmuştur. Yerli ve yabancı birçok traktör marka ve modelinin tanıtmak, traktör severleri bir arada toplamak adına attığımız bu adımda, sitemize her gün yeni traktör modelleri eklenmektedir.

Tarım denildiğinde ilk akla gelen araç ve gereçlerin başında yer alan Traktörler, günümüzde modern tarım alanında çiftçinin yükünü oldukta hafifletmektedir. Bu alanda en büyük icatlardan biri olan traktörü üreten birçok markanın değişik modellerini sizler için web sayfamızda ağırlıyoruz.

Her gün düzenli olarak girilen içeriklerimiz sayesinde hem bilgi paylaşımı hemde modellerin tanıtımına destek oluyoruz. Birçok projemiz ise çok yakında devreye girecektir. Sitemizde yer alan traktör model ve bilgileri, resmi sitelerinden derlenmektedir. Marka model ayırtmaksızın her traktör hakkında bilgiyi sitemize zaman zaman ekleyeceğiz.

Türkiye Traktör veritabanını oluşturmayı amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğiz. Traktörler.NET – Traktör denince aklınıza ilk gelen şey olacak !

Sevgili Traktör Üreticilerine;

Çok değerli Traktör üreticileri, yeni marka ve model lansmanında traktörünüzün özelliklerinin yer aldığı bilgileri bizlere de iletirseniz sitemizde paylaşmaktan onur ve gurur duyarız. Traktör lansmanlarını bizlere ulaştırmak için ise aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

E-posta: hello@kabugames.com