Massey Ferguson MF 240-240S

masseyferguson_mf240

Çiftçinin en büyük yardımcısı ve tarımın öncüsü Massey Ferguson MF 240-240S klasik görünümü ve güçlü motor yapısıyla Türk çiftçisinin gücüne güç katmaya devam ediyor.

Yüksek tarla performansına rağmen oldukça düşük yakıt tüketimi gerçekleştirmeyi başaran motor yapısı çiftçinin cebiyle dost bir yaşam sürüyor. Klasik traktör görünümünden vazgeçemeyenlerin tercihi olan MF 240-240S serisi yol tutuşuyla çiftçinin en büyük destekçisidir. Serinin iki farklı aracı ufak güç farklılıkları dışında temel de benzerlik göstermektedir.

mf240masseyferguson

Motor ve Şanzıman

Ortadan vites sistemi ile çalışmakta olan Massey Ferguson MF 240-240S serisi yüksek verim sağlamaktadır. Yüksek tork seçenekleri ile en güç çekiş ilerini dahi başarıyla gerçekleştirmektedir. 48 HP ve 50 HP motor gücü seçenekleriyle arazi şartlarında başarılı performans sergilemekte ve çiftçisini asla yarı yolda bırakmamaktadır. Sunulan teknik destek ve parça temini imkanı ileride oluşabilecek muhtemel kazalarda kullanıcısının yüzünü güldürmektedir. 3 Silindir sayısı ve 2700 CC silindir hacmi ile çiftçinin her türlü beklentisini rahatlıkla karşılamaktadır. Serinin araçları EURO III seviyesi motora sahiptir.

Sürüş Konforu

Hidrostatik direksiyon ile sürücü oldukça rahat bir sürüş deneyimi yaşamaktadır. Dış Tasarımı ve motor gücü itibariyle tam bir şaheser olan seride üstün avantaj imkanları sunulmaktadır. Sağlam ve güvenilir yapısı ile çok yönlü sürüş imkanı tanımaktadır. Sadece arazide değil yolda da oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Abartılı olmayan ölçüleri ve teknik imkanlar ile yüksek hareket kabiliyeti sunmaktadır. Alanında rakipsiz modellerin başında gelmekte olan Massey Ferguson MF 240-240S serisinin sahip olduğu bazı konfor özellikleri şunlardır;

  • Rahat Değiştirilebilmekte Olan Vites
  • Ulaşması ve Kullanması Kolay Kontroller
  • Rahat Yolcu Koltuğu
  • Hareket İmkanı Tanımakta Olan Kabin

Massey Ferguson 240 Ürün Broşürü:

mf-240-tr

Yukarı yer alan bilgiler internet ortamından derlenmiştir. Traktör broşürü resmi web sayfasından alınmıştır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. tayfur dedi ki:

    slm öncelikle ben 1996 model 240 s aldım sadece amleminde ruhsatın da 240 s uzel yazıyor bunlarda hangi fıren dısk mi yaglımı fazlada kullanmadıgım ıcın bilmiyorum bilgısı olan varsa yazabilirmi tşkr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir