Erkunt Kudret Serisi

erkunt_kudret_traktorlernet

Erkunt Kudret serisi yüksek tork seviyesi ve kaldırma kabiliyeti ile en çok tercih edilen sınıflar arasında gelmektedir. Joystick ve düğme yapıları ile harika bir iç tasarıma sahip olan ürünün dış görünümü kadar iç görünümü de oldukça sağlam görüntü sergilemektedir.

Yüksek çekiş ve kaldırma kuvvetine sahip olan serinin motorları 4 silindirden oluşmakta ve 3.4 ile 4.4 Litre arasında değişen silindir hacmine sahiptir. Müşteriye her türlü arazi şartında en güçlü hizmeti en düşük maliyete vermek üzere tasarlanmıştır. 5000 kilogramı aşan ağırlığıyla yürüyen bir kaleyi andıran sınıf her türlü arazi şartına uyum sağlayabilmektedir.

erkuntkudret

Motor ve Şanzıman

Kudret serisine mensup araçlar çevreci Perkins Euro 3 motorlara sahiptir. Bu tip motorlar ile daha düşük yakıt tüketimi sağlanırken aynı zamanda çevreye zararlı gaz salınımı da minimum seviyelerde tutulabilmektedir. Erkunt Kudret ile 16 ileri 16 geri powershift seviyesine varan vites deneyimi yaşamak mümkündür. Oturaklı motor çevresi paslanmaz ve çürümez kompozit gövde tasarımına sahiptir. Modellere göre farklılık gösteren emisyon seviyelerinin yanı sıra diğer motor aksanlarıda oldukça muazzam olarak tanımlanabilecek seviyelerde tasarlanmıştır. Motor modelleri aracın sınıfına göre Tier3A, Tier3B veya Perkins olarak farklılıklar gösterebilmektedir.

Sürüş Konforu

Bir traktörde beklenebilecek her türlü konfor Erkunt Kudret serisinde bulunmaktadır. Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana konfor ve araç gücünden ödün vermeyerek seneler içerisinde satışların katlanması bu sayede mümkün olmuştur. Sürücünün her anını kolaylaştıran eklentiler ile araç içerisinde geçirilen her anın keyifli kılınması mümkündür. Sürüş Konforunu sağlayan özellikler arasında bulunmakta olanlar;

  • Sürüye Göre Ayarlanabilen Direksiyon
  • Joystick Vites Seçenekleri
  • Yumuşak ve Zorlayıcı Olmayan Vites Geçişleri
  • LED ışıklar
  • Her Türlü Ortama Uygun Dijital Klima
  • Geniş ve Ferah Yolcu Kabini

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir