Massey Ferguson MF 6600 Serisi

masseyferguson6600-kapak

Çiftçinin yıllardır değişmez dostu olan Massey Ferguson ürettiği MF 6600 serisi ile yüksek manevra kabiliyeti sunmaktadır. Hafif ve Kompakt olarak tanımlanabilecek olan Massey Ferguson MF 6600 serisi en iyi dönüş imkanını sağlayabilmek için özel mühendislik bilgileri kullanılarak üretilmiştir.

massey6600serisiDingil ayarı oldukça kısa tutulduğu için yeterli manevra kabiliyeti rahatlıkla sağlanabilmektedir. Aynı zamanda yüksek güç gerektiren işlerin başarıyla gerçekleştirilebilmesi imkanı tanımaktadır. Sert zeminlere uyum sağladığı kadar yumuşak zeminler uyum sağlamasıyla da ünlüdür. MF 6600 serisi hafif ve şık tasarımı ile kısa sürede pek çok çiftçinin göz bebeği konumuna erişmiştir.

Motor Ve Şanzıman

massey6600icerik01

Farklı modellerde piyasaya sürülen Massey Ferguson MF 6600 serisi 120 ve 160 beygir güç aralığında farklılık göstermektedir. 4.9 Litre depo kapasitesine sahip SCR tipi AGRO Power Motor, 4 silindirden oluşmaktadır. Zararlı emisyonları minimum seviyeye indiren motor yapısı yüksek yakıt tasarrufu sağlamasıyla dikkat çekmektedir. Oldukça yüksek güç ve tork üreten araçlar olduğu için yakıt tasarrufunun ayrı bir önemi bulunmaktadır.

massey6600icerik02Dyna-4 ve Dyna-6 tipi şanzımana sahip araçların çalıştırılması oldukça kolaydır. Bütün işlevlerin debriyaj pedalı ile takip edilebildiği bu türde kolay sürüş imkanı tanınmaktadır. Şanzıman modelinin sağladığı yüksek kabiliyetler sayesinde araçlarda hız eşitleme özelliği bulunmaktadır.

 Sürüş Konforu

massey6600icerik03

 Massey Ferguson MF 6600 serisi filo yönetimi sağlayan AgCommand ve çok hassas ölçümlerde kullanılabilen Auto-Guide teknolojisine sahiptir. Bu yönüyle hemen hemen sektörün tamamından ayrılan araçlar farklı amaçlara yönelik özel kullanım sağlayabilmektedir. Oldukça modern bir kabin sahip olduğundan da söz etmek gerekmektedir. Bu özelliklerin dışında sağlanan bazı konfor özellikleri şunlardır;

  • Ergonomik Kabin Tasarımı
  • Yolcu Koltuğu
  • Bütün Kollara Kolay Erişim
  • Dijital ve Modern Gösterge Paneli
  • Stabi ite Sağlayan Kabin Tasarımı

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir