KUBOTA M 8540

kubota8540mserisi_02

Kubota tasarladığı yeni nesil traktörler ve motorlar ile Türk çiftçisinin en büyük destekçileri arasında yer almaktadır. KUBOTA M 8540 serisi ile geliştirilen traktör deneyimi tanıdığı geniş imkanlar ile kaliteli bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

kubotam8540Hem tarlada hem de arazide yüksek manevra kabiliyetleri sunmasının yanı sıra güçlü çekişiyle de çiftçinin her türlü ağır işinin üstesinden başarıyla gelmektedir. Modern çizgiler esas alınarak tasarlanan dış cephesi ile göz kamaştırmasının yanı sıra sağladığı iç kabin işlevselliğiyle de operatörün her türlü ihtiyacını karşılamaktadır.

Motor ve Şanzıman

kubota8540mserisi_01

Yeni nesil üretim serilerinin başında gelmekte olan KUBOTA M 8540 kendisi için özel tasarım ürünü olan V3800-DI tipi motora sahiptir. Direkt enjeksiyon sistemine sahip motor 16 valf ve turbosu ile oldukça sağlam ve güçlü bir görüntü sergilemektedir. 6 ana ve 3 takviye vites tipine sahip seri toplamda 18 ileri ve 18 geri vitesten oluşmaktadır. Debriyajsız olarak ileri ve geri imkanı tanıması nedeniyle hem arazide hem de düz yolda büyük avantaj sağlamaktadır. Hidrolik levye sistemi sayesinde sağlanan bu özellik ile her alanda ki iş olağan üstü kolaylaşmaktadır. 64.3 L/dk. pompa debisi ve 4100 KG kaldırma kapasitesi ile hidrolik sistemleri sayesinde ağır işleri kolaylıkla yerine getirebilmektedir.

kubota8540mserisi_03

Sürüş Konforu

Üstün manevra kabiliyet ile ön plana çıkmakta olan KUBOTA M 8540 4×4 sisteme kolay geliş sağlaması nedeniyle sürüş anında operatörün iş yükünü hafifletmektedir. Yeni nesil traktörlerin hemen hemen her özelliğini bünyesinde toplamakta olan serinin ön plana çıkan diğer özellikleri şu şekildedir;

  • LCD Gösterge Paneli
  • Ayarlanmış Hidrolik Kol Sistemi
  • Yenilenmiş Yeni İç Kabin Tasarımı
  • Geniş Görüş Açısı İmkanı
  • Ferahlık Sağlayan Cam Tasarımı

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir