John Deere Milenio 5E 3 Silindir Serisi

5e-3-silindir-serisi-02

Yeni gelişen teknolojileri traktörlere uygulama konusunda çok başarılı olan firma, bunu müşterileri ile John Deere  5E 3 Silindir Serisi: 50 – 75 hp (36 – 55 kW) ile ulaştırıyor. 50 ile 75 beygir arasında değişen 4 farklı motor seçeneği ile bağ bahçe, tarla ve hayvancılık faaliyetlerinizde kullanılmaz üzere sunuldular. İstemenize göre 2 çeker ya da 4 çeker seçeneklerini kullanma şansına sahipsiniz.

5e-3-silindir-serisi-02Traktörün iki tarafında şoförün rahatça inip binebileceği basaklar bulunuyor. Güçlü motoruna rağmen düşük yakıt tüketimi ile istedikleriniz konusunda size sorunsuz bir yardım sunmaya hazır.

Motor ve Şanzıman

5e-3-silindir-serisi-01

Hem kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılayacak hem de çevre dostu bir motora sahip olmak istiyorsanız doğru adrese geldiğiniz söyleyebiliriz. John Deere 5E 3 Silindir Serisi: 50 – 75 hp (36 – 55 kW) hem yüksek bir performans sağlamanız amaçlanıyor, aynı zamanda bunu yaparken düşük yakıt harcamanız sağlanıyor. Stege3A serisinin 2.9 litrelik 3 silindirli motoru ile tüm seri sizlere ulaştırılıyor. Güçlü motorun yakıt ihtiyacını gidermesi için orta kısımda 68 litrelik bir tank bulunuyor.

5e-3-silindir-serisi-03

Tank sadece yakıt ihtiyacını karşılamıyor, konulduğu kısım itibarı ile traktörünün dengesinin sağlamasına yardımcı olduğunu söylemeliyiz. Şanzıman sistemi hem 4 çekerlerde hem de 2 çekerlerde 12 vitese sahiptir. 9 ileri 3 geri özelliği ihtiyacınızı tam anlamı ile karşılayacaktır. Vites geçişlerinizi rahatlatmak için kuru tip olarak isimlendirilen bir çift debriyaj sistemi kullanılmıştır.

Şoför Konforu

5E 3 Silindir Serisi: 50 – 75 hp (36 – 55 kW) traktörlerde sürücünün traktörün üzerinde rahat ve kontrollerini iyi yapabilmesi sağlanan bir tasarım kullanılmıştır. Ne kadar kötü arazilerde kullanırsanız kullanın tasarımda ki detaylandırılan özellikler sayesinde şoför’ ün bundan en az seviyede etkilenmesi sağlanıyor.

Bu Seride Bulunan Traktör Modelleri: John Deere 5050E, John Deere 5055E, John Deere 5065E ve John Deere 5075E

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir