Bozok 240S BT GOLDPOWER BAĞ – BAHÇE

Bozok serisi traktörlerin ülkemizde en fazla tercih edilen ve en fazla rağbet gören traktörler arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bu traktör modellerinin bu kadar ilgi görmesinin sebebi ise genellikle servis imkanlarının gelişmiş olması ve yedek parçaların uygun fiyatlara kolay bir şekilde bulunabilmesidir.

Bozok 240S BT GOLDPOWER BAĞ –BAHÇE modeli ise Bozok serisinin özellikle bağ ve bahçe işleriyle uğraşan kişiler için en fazla tercih edilen modelidir. Bu model bağ ve bahçe işleri için özel olarak hazırlanmış ve maksimum verim sunan bir model olması tercih edilmesini artıran faktörler arasındadır.

Motor ve Şanzıman

Traktörlerin gerçekten sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi ve yakıt tasarrufu sağlayabilmesi için iyi bir motor ile şanzımana sahip olması gerekmektedir. Motor gücü iyi olan bir traktör sizlere çok iyi bir verim verebilir. Bozok 240S BT GOLDPOWER BAĞ –BAHÇE motor gücü bakımından tam olarak istenilen seviyede olan bir traktördür.

Aynı zamanda motoru son teknoloji kullanılarak üretildiği için yakıttan da büyük miktarda tasarruf sağlanmasına yardımcı olacaktır. Aracı sürdüğünüz sırada sorunsuz bir şekilde sürebilmeniz için şanzımanın aksaklıklar yapmaması gerekir. Bu bakımdan 240 S’yi incelediğimiz zaman şanzımanının da istenilen performansı sunduğunu görebiliyoruz.

Sürüş Konforu

Traktör kazalarının çok fazla yaşanmasının ana sebebi; traktörlerdeki sürüş konforunun çok az olmasıdır. Son yıllarda bu yüzden insanlar traktörlerde ilk olarak sürüş konforuna bakmaktadır. Bozok 240S BT GOLDPOWER BAĞ –BAHÇE ise sürüş konforu bakımından istenileni sunmayı başarıyor.

Aracın sürüş sırasında aksamlarından herhangi biri sizi rahatsız edecek ve dikkatinizi dağıtacak bir sorun çıkarmayacaktır. Aynı zamanda aracı sorunsuz bir şekilde sürebilmeniz için de görüş mesafenizin iyi bir şekilde ayarlandığını ve hem kabin için hem de kabin dışı güvenliğin tam olduğunu söyleyebiliriz.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir