HATTAT B3000 SERİSİ

hattat-b3000

1973 yılından beri otomotiv ve iş makineleri sektöründe olan Hattat Grubu, 1998 yılından beri de Hattat Traktör sektörünü yönetmektedir. %100 yerli traktör üretme şiarıyla yola çıkan Hattat Traktör, 2002 yılından beri seri üretimde bulunmakta ve birçok traktör modeli çıkartıp her kesime hitap etmeye çalışmaktadır.

Hatta öyle ki yalnızca Türkiye’de değil yurtdışındaki çiftçiler arasında da popülerleşmeye ve giderek daha da çok tercih edilmeye başlamıştır. Hattat Traktör’lerden bahçe serisi adı altında üretilen Hattat B3000 serisi de yine en çok tercih edilen ve sahip olduğu performansı ile bağ ve bahçe işlerinde çiftçilerin adeta sağ kolu olabilen bir traktör serisidir.

Motor ve Şanzıman

Sahip olduğu Perkin motorları ileriye bir teknoloji barındırır ve bu da Hattat B300 serisi traktörlerinin zorlu yollarda bile daha az yakıtla daha çok yol olmasını kolaylaştırır. Başka bir deyişle, bu traktörler düşük maliyetle yüksek performans gösterme kapasitesine sahiptirler ve bu performanslarını zorlu görünen yollarda bile gösterebilirler.

Düşük maliyetle yüksek performans göstermesini de turbo intercooler & Euro 3’e borçludurlar. Böylece bağ bahçe işiyle uğraşırken devamlı yakıt alma telaşı içerisine girmekten kurtulup rahatlıkla işinize odaklanabilir ve zorlu görünen yollarda bile işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Sürüş Konforu

Hattat B3000 serisi, ergonomik bir yapıya sahiptir ve bu da konforlu bir sürüş imkanı sağlamaktadır. Üstün manevra kabiliyetine de sahip olan bu seride, kolay dönüş imkanı vardır. Toplum yüksekliğinin düşük olması bu traktörü sebze ve meyve bahçelerinde bir avantaja, hatta ideal çalışma arkadaşına dönüştürürken yüksek kaldırma kapasitesine de sahip olması çiftçilerin alternatifini arttırarak bahçe serisinin bu güzide traktöründen maksimum verimi alımı kolaylaştırır.

Hattat Traktör Fiyatlarına göz atmak için traktör fiyatları kategorimize göz atın.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir