Landini REX F Serisi

Landini Rex F serisinin pek çok farklı modeli bulunmaktadır. İhtiyaca göre şekillenen bu modeller yine her şekilde çiftçinin zaman yönünden de tasarruf sağlamasına olanak tanımaktadır. Geniş lastiğe sahip olan bu traktörlerin fiyat yönünden de en düşüğü ve en güçlüsü arasında pek fazla fark olmadığı görülmektedir.

Yüksek teknolojide üretilmesi de onun için avantajdır. Sağlam bir yapısının bulunması bu traktörün uzun yıllar kullanımının sağlanacağını göstermektedir.

Motor ve Şanzıman

Yüksek kalitede üretilmiş olan Landini REX F serisi traktörler, pek çok seçeneği de beraberinde getirmektedir. Öncelikle pek çok seçeneğe sahip olan bu seride genel olarak motor güçlerinin de yüksek olduğu göze çarpan bir konudur. Dört adet silindire sahip olan motorun gücü 92, 5’tir. Tabi bunun bir modelinin baz alınarak açıklandığını söylemek gerekir. Bu serinin içinde çok model olduğu için motor gücü de değişiklik gösterecektir. Tip olarak dizeldir ve kontrol şekli de mekaniktir. Hız aralığı km/ saat cinsinden 40 olduğu belirtilmektedir.

Sürüş Konforu

Landini REX F serisi olan traktörün sürüş konforu açısından da rahatlık sağlayacağını söylemek gerekmektedir. Gerek dış görünüşü gerekse de iç konforu açısından oldukça iyi durumdadır. Konforlu bir şekilde tasarlanmış olan koltuğu sayesinde saatler boyunca çalışan çiftçiler büyük kolaylık göreceklerdir. Dış görünüş olarak da diğer bir çok traktör markasından daha modern bir görünüme sahiptir. Bu da yine tercih edilenler arasına girmesine yardımcı olmaktadır. Çamurluklara sahip olmasından dolayı da traktörün çok fazla kirlenmesi engellenmektedir. Ayrıca yine dışının ve içinin temizliği de kolay olmaktadır. Çiftçilerin genel olarak tarladaki her türlü ihtiyacına cevap veren bu seri, ilerleyen zamanlarda da kendini daha da geliştircektir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir