HATTAT C3000 SERİSİ

hattat-c-3000-serisi-02

1973 yılında çıktığı otomotiv yoluna 1998 yılından beri traktör üretimiyle devam etmekte olan Hattat Grubu, %100 yerli üretim şiarıyla tüm ürünlerini çiftçilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına kullandırmaya devam etmektedir. Çiftçilerin hayatlarını kolaylaştırmak adına ortaya çıkardığı Hattat Compact Serisi’nden bir ürün de Hattat C3000 Serisi olmakla birlikte bu seri çiftçilerin gerçek anlamda tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.


Sahip olduğu yüksek performansı ve boyutu sebebiyle hem bahçe hem de tarla işlerine uygun olan bu traktör, çiftçiler için adeta bir devrim niteliğindedir.

Motor ve Şanzıman

Sahip olduğu Perkins motorları ile minimum yakıt tüketimi ile maksimum performansı hedefleyen Hattat C3000 Serisi, hem performansı hem de ekonomik olmayı bir arada bulundurarak çiftçilerin ceplerin de dostu olmaktadır. Ayrıca daha az yakıt tüketimi Hattat traktörlerinin birer çevre dostu olduğunu da gösterirken, bunu sağlayan Turbo Intercooler sistemi de bu noktada anmadan geçmek olmayacaktır.

Sürüş Konforu

Ergonomik tasarımı ile konforlu bir sürüş vaadi bulunan Hattat C3000 Serisi, platform içindeki konumu ile hem keyifli hem de çok daha rahat bir kullanım imkanı sergiler. Sürücü koltuğu ayarlanabilir özelliktedir. Bu özelliği ile tarla ve nakliye işleri yaparken ekstra yorgunluk vermez ve yalnızca işinize odaklanmanızı kolaylaştırır. Ayrıca sürücü koltuğunun konumu, tüm ekipmana rahatlıkla ulaşmayı da sağlayıp sürücüsüne geniş bir görüş açısı sunar. Hattat Compact serisine ait bu traktörün, direksiyonu da ayarlanabilir ve bu sayede  kişide adeta kişiye özel bir tasarım izlenimi uyandırır.

Traktörün sahip olduğu pedallar da yumuşak bir kullanıma sahiptir ve uzun saatler boyunca çalışacak olan çiftçilerin yorgunluğunu minimuma indirmeyi hedefler. Böylece bu traktör sizi hiç yormadan yalnızca işinize odaklanarak maksimum performansı göstermenizi sağlar.

Hattat Traktör 2017 yılı Fiyatları için tıklayın.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir