Massey Ferguson MF 5400 Serisi

masseyferguson5400serisi-01

MF 5400 serisi oldukça hassas ve bir o kadar da güçlüdür. Yüksek manevra kabiliyeti sağlaması için tasarlanan bu seri de en üst düzeyde çok yönlülük amaçlanmaktadır. Massey Ferguson MF 5400; sadece çiftçilik faaliyetlerine yönelik değil hayvancılık faaliyetlerine yönelikte oldukça işlevsel bir seridir.

masseytraktor-mf5400-02Her işinizi garanti ile muazzam bir verimlilikle yapacaktır. Yeni nesil traktörler arasında oldukça başarılı olarak kabul edilmektedir. İyi hesaplanmış boşluklar ve boyutlar çok yönlü kullanım sağlamakta fazlasıyla başarılıdır. Sayamadığımız nice özelliği bulunmakta olan serinin her bir parçası yüksek teknoloji ürünüdür.

 Motor ve Şanzıman

masseyferguson5400serisi-03

4,4 Litre motor kapasitesi ile Perkins-4 motora sahiptir. Bu motor tipi düşük yakıt tüketimi ile yüksek verimlilik sağlamak konusunda oldukça başarılıdır. Girdiği bütün testlerden başarıyla çıkmakta olan motor tipi 4 silindirden oluşmaktadır. İleri vites geçişlerinde ek güç üretmeye başlayan motor Massey Ferguson MF 5400 serisini diğer serilerden ayıran yönlerin başında gelmektedir. Yüksek güçte çalışması yakıtı ekstrem olarak kullanması anlamına gelmez. En zorlu koşullarda dahi düşük yakıt tüketimi protokolü esastır. Debriyajsız olarak güçlü işlem sağlayabilen şanzıman sistemi her vites yükselişinde daha güçlü bir kullanım sunmaktadır. Seri gerçekleştirilmesi gereken ağır işlerde oldukça kolay geçiş ve kullanım imkanı tanınmaktadır.

 Sürüş Konforu

masseyferguson5400serisi-04

Tam debriyajsız kullanım imkanı tanıdığı için sürüşler oldukça keyifli ve zahmetsiz bir hal almaktadır. Gerek gücü gerekse tasarımı sayesinde işlerin hızla bitirilmesine olanak sağlamaktadır. Camdan oluşan kabin yapısı ile her yöne mükemmel bir açıyla bakabilmek mümkündür. Massey Ferguson MF 5400 serisinde görüş kabiliyeti üst düzeydedir. Serinin en karakteristik konfor özelleri arasında şunlar yer almaktadır;

  • Kolay Sürüş İmkanı
  • Rahat Kol ve Vites Geçişleri
  • Isıtma ve Havalandırma Sistemleri
  • Kullanımı Kolay Hidrolik Kontroller

Massey Ferguson Mf 5400 Serisi Broşürü:

[pdfviewer]http://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2016/08/mf-5400-brochure-tr.pdf[/pdfviewer]

Massey Ferguson Mf5400 serisine ait traktörlerin tamamı ise, Massey Ferguson MF 5410, Massey Ferguson MF 5420, Massey Ferguson MF 5430, Massey Ferguson MF 5440, Massey Ferguson MF 5445 ve Massey Ferguson MF 5450’dir. Beygir güçlerine göre model numaraları verilmiştir. Motor silindirleri ve hacimleri hepsinin aynıdır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir