Case IH JXC Serisi

caseih-jxcserisi-traktorlernet-01

Yeni ve ergonomik üretimleri ile Türk çiftçisinin gönlünde taht kuran CASE IH; yeni serisi JXC ile gücü ve ekonomiyi bir arada sunmaktadır. CASE IH JXC serisi yüksek performans ile yakıt ekonomisi sunarak Türk çiftçisinin işlerini daha kısa sürede ve daha az maliyetle bitirmesine olanak sağlamaktadır. Gücünün Türk çiftçisinden alan JXC; farklı motor tipleri ile orta sınıf işlerin üstesinden başarıyla gelmektedir.

caseih-jxcserisi-traktorlernet-04Sahip olduğu güçlü hidrolik sistemi ile 2150 KG kadar kaldırma kapasitesi sunmaktadır. Dört farklı hidrolik çıkışa sahip olması nedeniyle pek çok tarımsal ekipman ile rahatlıkla çalışılmasına olanak sağlamaktadır.

Motor ve Şanzıman

caseih-jxcserisi-traktorlernet-02

CASE IH JXC serisi güçlü ve ekonomik motor tasarımı ile sağlam performans verimi sunmaktadır. Üç farklı model ile piyasaya sürülmesinin yanı sıra 55, 65 ve 75 HP olarak değişim göstermekte olan üç farklı motor yapısına sahiptir. Dört silindire sahip motorlar yüksek tork üretmektedir. TIER III Sınıfına ait motorlar ile çevreci tüketim sağlanmaktadır.

90 Litre seviyesine kadar yakıt alabilen deposu ile uzun işler ara vermeden yerine getirilebilmektedir. JXC serisi çiftçinin her türlü beklentisini karşılayabilecek düzeyde transmisyon seviyesine sahiptir. Standart olarak sunulan 8 ileri 8 geri vitesin yanı sıra opsiyonel olarak 12 ileri 12 geri vites imkanı da sunulmaktadır. Standart olarak bulunan Powershuttle debriyajsız ileri ve geri yapma imkanı tanımaktadır.

Sürüş Konforu

caseih-jxcserisi-traktorlernet-03

Şık tasarımı ve ergonomik yapısı ile operatörüne rahat çalışma imkanı sağlamaktadır. Kabinli ve kabinsiz olarak sunulan modeller her türlü beklentiyi karşılayabilecek nitelikte tasarlanmıştır. Türk tasarım harikası olan CASE IH JXC serisinin diğer konforel özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Klimalı Kabin Seçeneği
  • Aydınlatma Sistemleri
  • Radyo
  • Ön Cam Silecek Sistemi
  • Gelişmiş Kontrol Panelleri

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir