New Holland TT Serisi

newholland-ttserisi-turktraktor-04

New Holland tarafından piyasaya sürülen TT serisi her türlü çalışma koşuluna mükemmel uyum sağlaması için geliştirilmiştir. Türk çiftçisinin her işine fedakarlıkla çözüm üretmekte olan New Holland TT serisi; tarla, bağ ve bahçecilik işlerini başarıyla üstlenmektedir. Girdiği testler sonucu rahatlık, pratik ve motor gücü alanlarında üstünlüğünü başarıyla kanıtlamıştır.

newholland-ttserisi-turktraktor-01Farklı tip modelleri ile açık veya kapalı kabin sürüş imkanı tanımaktadır. Kolay servis imkanının yanı sıra uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Gelişmiş kuyruk mili tasarımı sayesinde en az kayıpla en yüksek performansı sunmaktadır. Farklı modellerde farklı devir seçenekleri eşliğinde sunulmaktadır.

Motor ve Şanzıman

New Holland TT serisi üç veya dört silindir seçenekli motorlar eşliğinde piyasaya sürülmektedir. Tier IIIA motor ile çalışmakta olan modeller çevreci ve güçlü kullanım sağlamaktadır. Motorun sahip olduğu özellikler arasında Turbo Intercooler ve Egzoz Altı Susturucu bulunmaktadır. Egzoz Altı Sustrucu ile daha düşük ses seviyelerinde çalışma ve yüksek ses izolasyonu sağlanmaktadır. Turbo Intercooler sistemi ise performans arttırımı ve tasarrufta etkili sonuçlar vermektedir. Tam senkromeçli vites kutusu ile 8 ileri 2 geri transmisyon imkanı tanımaktadır. Sürücünün sağ tarafında yer alamkta olan vites kolu ile 4 adet hız vitesi kumanda edilebilmektedir. Sürücünün sol tarafında ise 2 adet kademe kumandası yer almaktadır.

Sürüş Konforu

newholland-ttserisi-turktraktor-02

New Holland bütün serilerinde olduğu gibi TT serisinde de tasarım ve sürüş rahatlığına büyük önem atfetmektedir. Modern ve ergonomik tasarımı ile dikkat çekmekte olan New Holland TT serisi kolay servis ve düşük maliyetli bakım imkanı sunmaktadır. Serinin sürüş rahatlığı ve konfor sağlayan başlıca özellikleri şu şekildedir;

newholland-ttserisi-turktraktor-03

  • Geniş Kabin Hacmi
  • Ergonomik Kumanda Kolları
  • Yolcular İçin Oturma Platformları
  • Aydınlık ve Geniş Görüş İmkanı Sağlayan İç Kabin

Teknik Detay Tablosu

newhollandttserisiteknikdetaytablosu

Okumakta zorlanıyorsanız tıklayınız..

New Holland TT serisinden söz edecek olursak, New Holland TT50, New Holland TT55, New Holland TT65 ve New Holland TT75 modeli bulunmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir