Kubota M 9540

Gücün tasarruf ile bir araya geldiği KUBOTA M 9540, her alanda Türk çiftçisinin dostudur. Hem çekiş hem de kaldırma alanlarında ki güç ihtiyacını gelişmiş sistemleri ile rahatlıkla karşılayabilmektedir.

Tamamen yeni tasarım ürünü olması nedeniyle çağımızın modern ihtiyaçları gözetilerek dizayn edilmiştir. İnci çizgilerin eğim ile buluştuğu kaput tasarımı daha geniş görüş imkanı sunarak operatörün açısını genişletmektedir. Pek çok seçeneği bir arada sunması ile birlikte hem arazide hem de düz yolda sağlam bir duruş sergilemektedir.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Motor ve Şanzıman

KUBOTA M 9540 kendi serisi için özel tasarlanmış olan V3800-DI tipi motora sahiptir. Su ve yağ soğutma sistemine sahip motor, 4 Silindir Turbo Intercooler sistemden oluşmaktadır. Toplamda 16 Valf içermesinin yanı sıra merkezi direkt enjekte sistemine sahiptir. Oldukça güçlü ve bekleneni fazlasıyla karşılayan bir motordur. Traktörün şanzımanı ise debriyajsız ileri ve geri hareket imkanı tanımaktadır. Bu sayede en zahmetli işler bile kısa sürede bitirilebilmektedir. 6 ana ve 3 takviye olmak üzere 18 ileri ve 18 geri vites mevcuttur. Şanzıman sistemi sadece hızlı iş imkanı değil aynı zamanda düşük yakıt tüketimi de sağlamaktadır.

Sürüş Konforu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Üstün manevra kabiliyeti lle ön plana çıkmakta olan KUBOTA M 9540, otomatik devreye giren sistemleri ile operatörü pek çok zahmetten kurtarmaktadır. Yenilenmiş iç kabin tasarımı ile modern bir görüntüye kavuşmuştur. Kabin içerisinde yer almakta olan düğme ve kollar operatörün rahat ulaşabileceği zahmetsiz bölgelere konumlandırılmıştır. Uzun sürüşlerde dahi operatör yorulmadan hafif hareketler eşliğinde çalışmaktadır. Geniş kabin tasarımı operatöre özgür hareket imkanı tanırken diğer konfor özellikleri şu şekildedir;

  • LCD Gösterge Paneli
  • Ferah Kabin Tasarımı
  • Otomatik Harekete Geçen 4×4 Sistemi

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir