CASE IH Puma CVX

caseih_pumacvx_traktor_01

Sahip olduğu son teknoloji tasarım ürünleri ile rahat ve ergonomik iş imkanı tanımaktadır. Operatörü ile bütünleşerek en zor işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilmesinin yanı sıra çağının standartlarını fazlasıyla karşılamaktadır. CASE IH Puma CVX Serisi daima daha fazla güç ve konfor isteyen Türk Çiftçisinin hizmetindedir. Tasarımın ve teknolojinin buluştuğu seride üretkenlik üst düzeydedir. Standart ön aks süspansiyon sistemi ile her koşulda ön tekerleklerin patinaj ihtimali minimuma indirgenmektedir. Bu sayede lastik aşınması ve yakıt sarfiyatının önüne geçilmektedir.

caseih_pumacvx_traktor_01

Motor ve Şanzıman

Daha fazla güç ve üretkenliği bir arada sunmakta olan CASE IH Puma CVX Serisi; Tier IV-A ailesine mensup motor ile beslenmektedir. Tier IV-A motorlar ise çevreci oluşu ve ekonomik yakıt tüketimi ile bilinmektedir. Common-Rail sistemleri ile bezenen motor yakıt tüketimini minimum tutarken aynı zamanda performansını da katlamaktadır. Düşük RPM seviyelerinde çalışan motor yakıt tüketimini minimize ederken performansından hiçbir şey kaybetmemektedir.

caseih_pumacvx_traktor_02

Kademesiz olarak sürekli değişen transmisyon sistemi 0 ile 40 km/h arasında en uygun süratle ilerleme imkanı sağlamaktadır. SCR Teknolojisine sahip sistemler yüksek motor performansını beslerken düşük yakıt tüketimini desteklemektedir. Çift yönlü fan teknolojisi ile radyatör içi rahatlıkla temizlenebilmekte ve performansın daima yükseklerde tutulmasına olanak sağlanmaktadır.

Sürüş Konforu

caseih_pumacvx_traktor_03

CASE IH Puma CVX Serisi Reverse Drive sistemine sahiptir. Bu sistem aracılığıyla koltuk arkaya doğru 180 derece döndürülebilmektedir. Sistem opsiyonel olarak sunulmaktadır. Ekipman ile gerçekleştirilen işlerde sağladığı yoğun fayda ile bilinmektedir. Gelişmiş iç kabin tasarımına sahip seride başlıca konfor özellikleri şu şekildedir;

  • Geniş İç Hacim
  • Yeni Nesil Kumanda Kolları
  • GPS Sistemi Benzeri Özellik Takımları
  • Reverse Drive
  • Gelişmiş Gösterge Panelleri
  • Rahat Yolcu ve Sürücü Koltuğu

Case IH Puma CVX Modeline ait Teknik Bilgiler:
09102014144638-tekniktablo

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir