Massey Ferguson MF 4700 Serisi

masseyferguson4700serisi-kapak

Massey Ferguson MF 4700 serisi geleceğin tarım ihtiyaçları gözetilerek baştan aşağı yeniden tasarlanmış teknoloji harikası bir seridir. 130 HP altı kategoride geliştirilmesi sağlanan serin geniş opsiyon ve aksesuar seçeneği sunmaktadır.

masseyferguson4700serisiSektör içerisinde tek olan geniş seçenek yelpazesi sadece MF 4700 serisinde bulunmaktadır. 3.000 KG kadar kaldırma kapasitesi sunması gücünü ve kalitesini kanıtlar niteliktedir. Serinin bütün modelleri bütün güç aralığında ki tarımsal ekipmanların kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Kendi segmentini fazlasıyla aşan seri tamamen güvenilirlik için üretilmektedir.

Motor ve Şanzıman

Massey Ferguson MF 4700 serisi yakıt ekonomisi ve yüksek performansı ile bilinmekte olan 3 Silindirli AGRO Power motorlara sahiptir. Bütün aksanları ile mükemmel bir uyum içerisinde çalışmakta olan serinin 85 ve 95 HP motor gücünde modelleri bulunmaktadır.

masseyferguson4700serisi-2 Tamamı aynı ellerden çıkmakta olan motor ve diğer donanımsal gerekler muazzam bir uyum sağlamaktadır. Serinin şanzıman sistemi muazzam bir senkronizasyon içerisinde çalışmaktadır. 12 İleri ve 12 Geri vites seçeneği sunulmaktadır. İleri ve geri vites hareketlerinin kolaylıkla yapılabildiği gibi dilendiği takdirde vites boşa alınabilmektedir.

masseyferguson4700serisi-3

Sürüş Konforu

Ön akslar ağır taşımalar sırasında dahi mükemmel manevra kabiliyeti sağlamaktadır. 55 Dereceye varan direksiyon kabiliyeti sürüş esnasında kullanıcının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Sürücülere kabin içerisinde mükemmel bir alan ve ergonomik tasarım sunulmuştur. En üst standartlar gözetilerek gerçekleştirilen tasarımlar en zorlu işlerin dahi keyifle yapılmasını sağlamaktadır. Saatlerce sorunsuz ve yorulmadan iş yapılabilmesi mümkündür. Massey Ferguson MF 4700 serisinin kullanıcılara sağladığı en önemli konfor özellikleri şunlardır;

  • Ergonomik Kol Pozisyonları
  • Geniş Kullanım Alanı İle Uzun Saatlerce Rahat Çalışabilme İmkanı
  • Kullanıcı Dostu Tasarım
  • Kolay Kol Geçişleri
  • Yüksek Direksiyon Kabiliyeti

Massey Ferguson 4700 Serisi Ürün Broşürü:
[pdfviewer]http://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2016/08/mf-4700-global-tr.pdf[/pdfviewer]

Bu seriye ait 2 adet traktör bulunmaktadır. Bunlar Massey Ferguson MF4708 ve Massey Ferguson MF4709’dur. Bu 2 modelinde kaldırma gücü 3 tondur. 08 ile biten traktörde 85 HP, 09 ile biten traktörde 95 HP motor bulunmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir