Kubota B 1820 Bahçe Traktörü

Kubotab1820-kapak

KUBOTA B 1820 küçük boyutuna rağmen büyük traktörler ile hemen hemen aynı verimi sağlamaktadır. Yüksek performans ve kalite ürünü olan seride toza ve çamura karşı koruma sağlayan ön dingil sistemleri gelişmiş düzeydedir. Hemen hemen bütün ekipmanların takılabilir olması nedeniyle çok yönlü bir işlev sunmaktadır.

kubotab1820-araKüçük boyutu ile her alana uygun işlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yenilenmiş tasarımı ve kaporta sistemi ise çağımıza ayak uydurmasını sağlamaktadır. Sunduğu yüksek kaldırma kapasitesi ile en zor işlerin üstesinden kolaylıkla gelinmesini sağlamaktadır.

Kubotab1820-01

Motor ve Şanzıman

Boyutu kadar motor gücüde küçük olan KUBOTA B 1820, 18 HP gücünde bir motora sahiptir. Motorun küçük olmasına rağmen yüksek performans sunmakta oldukça başarılıdır. Üç girdaplı sistem ile çalışmakta olan motor temiz emisyon imkanı tanımaktadır. Aynı zamanda küçük motor düşük yakıt tüketimi ile çiftçiye büyük oranda tasarruf imkanı tanımaktadır. 4 WD çekiş sistemi bulunan seride zorlu arazi şartlarında dahi zorlanmadan arkadan çekiş sağlanabilmektedir. Arka hidrolik çıkışı ile işlevsel bir deneyim sunmasının yanı sıra 540 Kilograma varan kaldırma kapasitesi sunmaktadır.

Kubotab1820-02

Sürüş Konforu

Küçük boyutu ile her yere rahatlıkla sığabilen KUBOTA B 1820 yüksek manevra kabiliyet ile dikkat çekmektedir. Hem açılabilen hem de daralabilen arka tekerlek sistemi ile kullanışlı bir deneyim sunmaktadır.Kauçuk paspaslı platform ile şoföre rahat bir sürüş deneyimi sağlanmasının yanı sıra aydınlatmalı gösterge panelleri ile rahat algılanabilir bir ara yüz sunulmuştur. Küçük boyutuna rağmen büyük işleve sahip B 1820 serisinde yer almakta olan diğer özellikler şu şekilde özetlenebilmektedir;

  • Ayarlanabilen süspansiyon koltuk ile rahat sürüş deneyimi
  • Titreşimi Emebilen Edebilen Direksiyon Sistemi
  • Kontak anahtar ile motor durdurma imkanı
  • Şoförün yanına konumlandırılan vites

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir