Claas FL 150 Serisi

claasfl150-02

Claas markasının modelleri arasında yer alan Claas FL 150- 60/ FL C 120/ 40 yine tercih edilen modellerdendir. Emniyet için özel olarak üretilmiştir. Üstün bir şekilde tasarlanmış olan bu modellerin yüksek teknoloji kullanılarak üretildiği de görülmektedir. Genel olarak konforlu kullanım özelliklerine bakacak olursak Propilot, Techpilot, Flexpilot, Electropilot gibi özelliktedirler.

Motor ve Şanzıman

Claas FL 150- 60/ FL C 120/ 40 serisinin altı farklı modeli vardır. Bu modellerin ise FL 250, FL 150, FL 120, FL 100, FL 80 ve FL 60 olduğu görülmektedir. Bu modeller arasındaki en büyük fark ise motor güçleridir. Motor güçleri FL 250 modelinde en yüksek; FL 60 modelinde ise en düşüktür.

Ayrıca hızlı bir seri olma özelliği göstermesi de yine bu modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almasını sağlamaktadır. Teknoloji ile harmanlanarak tasarlanmış olması da uzun yıllar boyunca kullanımının sağlanmasına neden olur. Bunların haricinde paneller ile çevrili olması da güvenliği sağlamaktadır.

Sürüş Konforu

Claas FL 150- 60/ FL C 120/ 40 serisi sürüş konforu açısından da oldukça tercih edilen modellerden birisidir. Otomatik bir şekilde düzenlenmiş olması da zaman tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca güçlü bir malzemeden üretilmiş olması uzun zaman boyunca kullanım sağlar.

Ayrıca dış etkenlere karşı da oldukça dirençlidir. Panel ile çevrildiği için de sürücülerin türlü etkenlerden korunmasını sağlar. Bu etkenler arasında mevsim değişiklikleri de gelmektedir. Kliması sayesinde soğuk ya da sıcak olduğu durumlarda daha konforlu bir şekilde işlerin yapılmasına olanak sağlar. Ayrıca zaman tasarrufunu da sağlamaktadır. Yakıt masraflarından kaçınmak isteyen kişilerin de yine bu seriyi tercih edebileceğini göstermektedir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir