Landini 5H Serisi

Landini5h-03

Landini serisi pek çok farklı modelde traktör sunmaktadır. Landini 5H serisi de bunların içindedir ve kolay bir deneyimi çiftçiler ile paylaşmaktadır. Çiftçilerin en önemli ihtiyaçlarından birisi olan traktör öncelikle çiftçilerin temel olarak ihtiyaçlarını karşılamak zorundadır. Bu traktör serisinin de çiftçilerin en genel ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretildikleri gözükmektedir.

Teknoloji ile de harmanlanarak çiftçiler için farklı bir deneyimi sunabileceğini görmekteyiz. Bunun haricinde oldukça modern bir tasarıma da sahip olduğu görülmektedir. Dış görünüş olarak da şık olması yine motor gücünün de iyi derecede olmasından kaynaklı olarak tercih sebebi haline geldiği gözükmektedir.

Motor ve Şanzıman

Landini 5H serisi motor ve şanzıman olarak da oldukça iyi durumdadır. Genel olarak seriye bakıldığında 90, 100 ve 115 olmak üzere üç farklı motor gücüne sahip olarak üç farklı şekilde üretilmiştir. İhtiyaca göre farklı motor güçlerinde traktörlerden birisini seçmek mümkün hale getirilmiştir. Ayrıca dört tekerlek çekiş gücü de bulunmaktadır. Düşük yakıt tüketimine sahip olması da oldukça büyük bir avantajdır. Fazla yakıt masrafı olmadan gelirlerin arttırılması bu traktör sayesinde mümkün olmaktadır. Zaman olarak da tasarruf sağlayabilecek olan bu traktör serisi, turbo intercooler su soğutmalı motora sahiptir. Ayrıca da T- tronik şanzıman özelliği de çiftçiler için üretilmiş bir model olduğunu göstermektedir.

Sürüş Konforu

Landini 5H serisi traktörler sürüş konforu açısından da oldukça iyi durumdadır. Yüksek teknoloji ile üretilmiş olması da iç özelliklerini de iyi duruma getirmektedir. Rahat bir kullanıma sahiptir ayrıca koltukları da rahat bir şekilde sürüş deneyimi yaşamak için özel olarak üretilmiştir. Sadece içinin değil, dış görünüşünün de fazla yer kaplamayacak şekilde üretilmiş olması da yine cezbedici bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

[pdfviewer]https://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2017/11/landini5h.pdf[/pdfviewer]

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir