John Deere Milenio Serisi: 56 – 96hp

johndeeremilenio56-96

Traktör konusunda yılların verdiği deneyimle çiftçilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için ürettikleri traktörlerle dikkat çekiyor. Özellikle bahçe tarımı için üretilen John Deere milenio serisi 56 – 96hp (42-72kw) ile dikkat çekiyor. Ölçüleri ile bir bahçede rahatça dolaşılabilmesini sağlamaların yanında yüksek gücü ve kalitesi ile istediğiniz her işi rahatlıkla yapma fırsatı tanıyor. Güç konusunda yeterli olması fazla yakıt tüketiminden uzaklaşmasına yardım ediyor. Yüksek manevra kabiliyeti ve fazla yüksek olmaması ile ağaç dallarına dokunmadan hiçbir yere zarar vermek zorunda kalmadan gezinmenize yardımcı oluyor.

johndeeremilenio56-96

Motor ve Şanzıman

1837 yılında kurulduğundan bu tarafa ürettiği traktörlerinin motor ve şanzımanı sayesinde dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu kalitesini John Deere milenio serisi 56 – 96hp (42-72kw) ile birlikte çiftçilerle buluşturmaya devam ediyor. Bu seride kullanılan Tier3 motorları bahçede ihtiyacının olan gücü sağlamakta yeterli olarak görülüyor. İki farklı güç seçeneği ile sunulan traktörden işinizin durumuna göre tercih etmek size kalıyor.

Bu Motorun en büyük özelliği çok düşük yakıt tüketimi ile size istediğiniz motor gücünü sağlamasıdır. Bu motor iki farklı şanzıman seçeneği ile sunuluyor. Özellik traktöre göre farklılık göstermiyor. Hepsinde bulunuyor ihtiyacına göre opsiyonel olarak sizin tercihinize bırakılıyor. Normalde 540/540E devrine sahipken, istemeniz halinde 540/1000 devire çıkarma şansına sahipsiniz. 8 ileri-geri ’den, 16 ileri-geri vitese almanız anlamına geliyor.

Sürüş Konforu

Dar alanlardan kullanılması için tasarlanan John Deere Milenio Serisi: 56 – 96hp (42 – 72kw) konforlu ve kullanımı kolay özellikleri ile dikkat çekiyor. Traktörü yönlendirmenize yardımı olan tüm fonksiyonlara rahat koltuğunuzdan kalkmadan erişme imkanı kullanıcıya sağlamayı başarmışlar. Güvenlik demirinin de katlanabilir özelliği olması ağaç dalları arasında daha rahat çalışabilmenize imkan tanıyor.

johndeere100f

Teknik Veriler:

[pdfviewer]http://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2016/11/johndeeremilenio.pdf[/pdfviewer]

John Deere’nin bu serisindeki traktör modelleri ise; John Deere 60C 4WD, John Deere 75C 4WD, John Deere 85F 4WD , John Deere 85 L 4WD Kabinli ve John Deere 100F 4WD.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir