John Deere Milenio 7R Serisi

16 Kasım 2016 0 Yorum

Sponsor Bağlantılar

Özellikle ölçüleri konusunda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Milenio 7R serisi traktörler bağ – bahçe tarımında çiftçinin ihtiyaç duyabileceği tüm istekleri yerine getirebilecek şekilde geliştirilmiştir. Bu traktörlerde, yüksek motor performansına rağmen düşük yakıt tüketmesinden dolayı çiftçilerin vazgeçilmezi oluyor.

johndeere7rserisi-01 7R serisinde 210 hp’den 290 hp’ye kadar hatta maksimum güç konumunda 323 hp’ye kadar çıkabilen traktörler mevcut. Hidrolik akış kontrolü sayesinde akış oranını ve süresini takip edebilirsiniz. Bu traktörün manevra kabiliyeti yüksek olduğundan dolayı karayolunda yapacağınız nakliyatlara da uygun olduğunu belirtebiliriz. Üretkenlik konusunda lider ve güven konusunda en ileri teknolojiye sahip bir traktör Yeni Jonh Deere 7R serisi traktörler.

Motor ve Şanzıman

johndeere7rserisi-03 Yakıt tüketiminden tasarruf etmek isteyenler için düşük motor güçlü olan 7210R ve 7230R modelleri John Deere PowerTech PSX 6,8 Lt motor kullanırken 7250R, 7270R ve 7290R modelleri John Deere PowerTech PVX 9,0 Lt motor kullanıyor. Şanzıman konusunda tecrübesiz bir kullanıcının bile rahat biçimde traktörü kullanabilmesi hedeflenmiştir. Bazı modellerde standart, bazılarında ise opsiyonel olarak sunulan AutoPower IVT şanzımanı ile Mileno 7R serisi traktörler sürüş konforunu da artırıyor.

Sürüş Konforu

johndeere7rserisi-02 Kullanıcısının konforu düşünülerek dizayn edilen Milenio 7R Serisi traktörler dış görünürlüğün artırılması için çaba sarf edilmiş. Dokunmatik ekranlı konsol sayesinde traktörün temel fonksiyonlarını kolay ve rahat bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Ayrıca kullanıcının tarlada veya asfalt zeminde sarf ettiği gücü azaltmak amacıyla ActiveCommand dümenleme sistemi opsiyonel olarak sunulmuş. Kabinin özel olarak dizayn edilmesi ile sınıfında lider, sessiz ve konforlu bir iç kabin deneyimi sunuyor.

  • Geliştirilmiş ve görüş açısı artırılmış kabin
  • Dokunmatik ekranlı panel
  • 360° aydınlatma
  • 7.7 tona kadar kaldırma kapasitesi
  • 320 hp’ ye kadar eşsiz motor gücü

Yazar Hakkında

Kazım USLU

Traktörler hakkında bilgiler ve güncel fiyat listeleri paylaşıyorum.

Traktör Modelleri kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın