Fendt 800 Vario Serisi

fendt-vario-800-6

Mükemmeliyet ile konforun, aynı çatı altında toplanmış olduğunun somut kanıtıdır. Fendt 800 Vario kompakt büyük traktörler arasında üstünlüğünü göstermektedir. Güç, konfor, güvenilirlik gibi sorunlara kesin çözümler üreterek mükemmeliyeti en yüksek düzeyde sağlamayı hedeflemektedir. Bunu Vario800 serisinde ispatlamıştır.

Nakliye kullanımlarında ve ağır tarla işlerinde güçlü bir ortağınız olan Vario800, 220 ile 280 BG gücüne sahiptir. SCR teknolojisi ile uyum sağlanan, özel tasarımı ile göz kamaştıran vario800, yüksek verimlilik sağlamaktadır.

fendt-vario-800-5-1

Motor ve şanzıman

Vario800 düşük yakıt harcayarak yüksek verimlilik sağlamayı hedeflemektedir. Fendt 800 Vario ile bunu gerçekleştirmiştir. Tier IV çevreci motoru ile hem sizi hem de çevrenizi korumanıza yardımcı olmaktadır. Aynı zaman da düşük yakıt yakması, mükemmeliyeti ararken, en az çaba ile ulaşmanızı mümkün kılmıştır. Farklı çalışmalar için sizlere sunmuş oluğu geri yönlü sürüş sistemi, sizlerin işlerinizi kolaylıkla yapabilme imkânı tanımaktadır. 220 ile 280 arasında değişen motor gücü, kompakt büyüklükteki traktörler arasında ön sırada gelmesine olanak sağlamıştır.

fendt-vario-800-3

Sürüş konforu

Mükemmeliyeti ararken, aynı zaman da hem sizi hem de çevrenizi düşünerek tasarlanmış bu tasarım harikası olan traktör sizlere en iyi sürüş garantisini vermektedir. Fendt Vario 800 geniş iç hacmi ile sizlerin kabin içerisin de rahat hareket etmenizi sağlarken, eşyalarınıza da kabin içinde bulunan birçok bölmelere yerleştirme imkânı sunmaktadır. Bütün kenarların kalın ve sert cam ile kaplı olması, sizleri olabilecek tehlikelerden korumaktadır. Geniş basamakları ile traktöre kolayca inip-çıkma kolaylaştırılmıştır. Büyük tekerleklerinde bulunan süspansiyonlar sayesinde, zorlu arazilerde kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Geri sürüş özelliği ile işlerinizi kolaylıkla yapabilme imkanını sizlere tanımaktadır. Gelişmiş iç dizayn ile kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak olan Vario800, yüksek kullanım kolaylıklarını da beraberinde getirmektedir.

FENDT 800 VARIO – Azami Güç Değerleri (ECE R 24’e göre)
822 Vario 220 HP (162 kW)
824 Vario 240 HP (176 kW)
826 Vario 260 HP (191 kW)
828 Vario 280 HP (206 kW)

Yazı tamamen Traktörler.NET’e aittir. Kısmen dahi alıntı yapılamaz. Yukarıdaki tablo ve resimler yetkili satıcının sitesinden alınmıştır.Sitemizdeki veriler bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Satın alacağınız ürün hakkında daha fazla bilgiye yerel satıcınızdan yadaTürkiye Yetkili satıcısından ulaşabilirsiniz.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir