New Holland TDS Serisi

newhollandtdsserisi

Tarımsal faaliyetlerde vazgeçilmez kalite timsali ürünleri ile bilinmekte olan New Holland tarafından üretilen TDS Serisi; tarlaların vazgeçilmezlerindendir. New Holland TDS, orta sınıf işlerde başarılı performans sergilemesiyle bilinmektedir. Üç farklı modelde piyasaya sürülmüştür. Modeller güç ve sağladığı işlevsellik yönleri bakımından birbirinden ayrılmaktadır.

newhollandtdsserisi

Orta halli çiftçi ve işletmelerin her türlü işini başarıyla yerine getirmektedir. Sahip olduğu hidrolik sistemler ve güçlü kuyruk mili ile operatörüne rahat iş imkanı tanımaktadır. Güçlü ve sağlam yapısı ile New Holland’ın yeni ve modern yüzünü yansıtmaktadır.

Motor ve Şanzıman

newhollandtds-2

Serinin en belirgin motor özelliği Tier III sınıfına mensup olmasıdır. Her modelinde 3 silindir bulunmakta olan New Holland TDS Serisi Turbo Intercooler Aspirasyon sistemine sahiptir. Motor, Spintube Hava Filtresi sistemi ile korunmaktadır. İki kademeli temizlik sağlamakta olan hava filtresi ile motor uzun ömürlü ve sağlıklı bir performans sergilemektedir. Güçlü ve sağlam yapısı ile en zor işlerin altından bile başarıyla kalkmaktadır. Yüksek tork üretimi sayesinde kolay iş imkanı tanınmasına olanak sağlamaktadır. Düşük ses seviyesi hem gürültü kirliliğinin hem de operatörün sesten rahatsız olabilme ihtimalinin önüne geçmektedir. Mekik Kollu Transmisyon sistemine sahiptir. 12 ileri ve 12 geri vites sistemi ile her tip hız aralığında performans kaybı yaşamadan hizmet vermektedir.

Sürüş Konforu

newhollandtds-1

Yeni etiket ve tasarım dizaynına sahiptir. Hem dış görünüşünü hem de iç kabin tasarımı itibariyle hoş bir görüntü sergilemektedir. New Holland TDS uzun saatler kesintisiz çalışabilme imkanı sunmaktadır. Yana alınmış vitesler ve kolay kullanım sağlayan kollar ile operatör rahat iş yapabilmenin tadına varmaktadır. Serinin diğer konfor özellikleri şu şekildedir;

  1. Geniş ve Konforlu Platform Yapısı
  2. Rahat Açılabilen Kaput
  3. Lift o-Matic Sistemi

New Holland TDS Serisi Teknik Tablo:
nhtdstekniktablo

Bu seride New Holland’ın 3 farklı traktörü bulunmaktadır. Bunlar New Holland TD65S, New Holland TD75S ve New Holland TD80S.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir