URSUS C- 350

ursus-c350-01

Carraro sistemli modellerden biri olan C- 350, kabin seçenekleri, güçlü motoru ve pratik kullanımıyla ön plana çıkmaktadır. Kaldırma kapasite de, kendi sınıfı içerisinde iyi bir seviyededir. Ursus C- 350 modelinde, mükemmel görüş kabiliyeti bulunuyor. Bu sayede koşullar ve yükünüz nasıl olursa olsun traktörünüzü kolayca kullanabiliyorsunuz. Yanı sıra, konforlu olması ve kullanım kolaylığına önem vermeleri de artı yönlerinden biridir.

Motor ve Şanzıman

Orta sınıf traktörler arasında yer alan bu model ile tarım alanınızda istediğiniz şekilde çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Perkins 1103D motor tercih edilen aracın maksimum motor gücü ise, 2200 devirdir.  Bununla beraber, 3 silindirli bir motoru bulunuyor. 3300 cm3’lük bir silindir hacmine de sahip.

Ursus C- 350 modelinin maksimum tork gücü 1400 Nm’ dir. Şanzımanı ise 12x 12 vites kutusu ve senkroshuttle mekik sisteminden oluşuyor. Traktörün yakıt kapasitesi ise maksimum 50 litredir.  Arka ve ön akslarda diğer modellerde olduğu gibi, planet dişli kullanılıyor. Maksimum hızı ise 30 km’ dir.

Sürüş Konforu

Traktör serileri arasında orta güç sınıfında yer alan – 350 modeli, kaldırma gücü olarak kendi sınıfı içerisinde oldukça iyidir. Maksimum 1300 kg sınırı bulunmaktadır. Bununla beraber, römorkla kullanım sırasında sürüş konforunuzun bozulmaması adına havalı römork sistemi kullanılmaktadır. Ursus C- 350 modeli kapsamında, üst bağlantı, ön çeki ve draw bar da römork sisteminin kullanımı açısından kolaylık sağlamaktadır.

Traktörde, saro dönerli beacon lamba, klima, arka ve ön silecek, su püskürtme gibi özellikler de bulunuyor. Güveliğinizin sağlanması açısından araçta bir de, mekanik servis freni ve elle kumandalı/ mekanik park freni bulunmaktadır. Kabin özellikleri bakımından da 4 sütunlu olduğunu söyleyebiliriz. Derinlik kontrol ve pozisyon kontrol fonksiyonları da bulunmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir