Landini Powerfarm Serisi

landini-powerfarm-serisi-01

Traktörler çiftçilerin hayatlarını daha da kolaylaştırmak adına üretilmişlerdir. Landini Powerfarm serisi de bu kolaylığı bir adım daha öteye taşımak adına oluşturulmuş bir seriden meydana gelmektedir. Öncelikle yüksek teknoloji ile oluşturulmuş bu seri, konfor ile de bir araya gelince çiftçilerin daha rahat bir kullanım elde etmelerini sağlamayı amaçlamıştır.

Ayrıca zaman tasarrufu sağlaması da yine tercih edilmesinin sebeplerinden birisi olarak gözükmektedir. Dış görünüş açısından da en iyiyi tercih edenlerin seçeneklerinde ilk sıralarda yer almakta denebilir.

Motor ve Şanzıman

Landini markası genel olarak traktör markalarında kalite olarak ilk sıralarda yer almaktadır. Durum böyle olunca da traktörlerin motorları da üstün başarı göstermektedir. Landini Powerfarm serisi modellerinin güçlerine bakılacak olursa 83 bg olduğunu görebiliriz. Motorun silindir sayısı ise dörttür.

Hava filtresi kuru tip olarak tasarlanmış olan bu modelde, maksimum gücün de 2200 olduğu görülmektedir. Yakıt kapasitesi ise 102 litre olarak tasarlanmıştır. Ayrıca aracın yakıt tasarrufu da sağlamasından dolayı yine tercih edilmektedir.

Sürüş Konforu

Landini Powerfarm serisinin sürüş konforu durumuna baktığımızda öncelikle dikkati koltuk çeker. Koltuğun beli kavrayıcı bir özellikte olması uzun süreli çalışan kişileri bile rahat ettirecek tiptendir. Bunun yanı sıra bu markanın diğer modelleri gibi rahat bir kullanım sağladığını söylemek gerekmektedir. Ayrıca yine dış görünüş olarak küçük ve şık bir görünüme sahip olması yine çoğu çiftçinin tercih etmesinin asıl nedenlerindendir.

Çamurluklara sahip olması ve kolay bir şekilde temizliğinin yapılması bu traktörün avantajları arasında gelmektedir. Çiftçilerin en büyük dertlerinden birisi de toprak ile uğraştıkları için traktörün aşırı bir şekilde kirlenmesidir. Temizliği de kolay olacağı için bu marka bu sıkıntıyı ortadan kaldırmıştır denebilir.

[pdfviewer]https://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2017/11/landini-powerfarm.pdf[/pdfviewer]

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir