CASE IH Yeni JXB Serisi

caseihyenijxb-traktorlernet-01

Bahçelerin küçük ama dev traktörlerinden olan Yeni JXB, CASE IH’in yenilenmiş ve modern yüzünü yansıtmaktadır. Oldukça güçlü motorlardan oluşan CASE IH Yeni JXB serisi aynı zamanda çevrecidir. Ekonomik tasarımları ile çiftçinin en büyük dostudur. caseihyenijxb-traktorlernet-03Güçlü hidrolik sistemleri ile dikkat çekmesinin yanı sıra servo kuyruk mili sistemiyle de rahat çalışma imkanı sunmaktadır. Tasarımı sırasında ergonomi ve konforun uyumuna farklı bir önem atfedilmiştir. Farklı tip üretimleri ile çiftçinin her türlü beklentisini rahatlıkla karşılamaktadır.

Motor ve Şanzıman

Ailenin yeni bireylerinden olan CASE IH Yeni JXB; dört silindirli motor yapısı ile en güç işlerin üstesinden rahatlıkla gelebilecek şekilde tasarlandı. Üç farklı modelden oluşan seri de 65, 78 ve 88 HP güçlerinde modeller sunulmaktadır. CASE IH Yeni JXB güçlü motor yapısı ile yüksek tork üretmekte oldukça başarılıdır. Transmisyon ise standart olarak Powershuttle 12 ileri 12 geri sistemi ile sunulmaktadır.

caseihyenijxb-traktorlernet-04Kaliteli transmisyon sistemi ile debriyaja basmadan rahatlıkla ileri ve geri hareketler yapılabilmektedir. 40 km/h hızına güvenle ulaşabilen transmisyon sistemi yolda ve arazide hızlı gidebilme imkanı tanımaktadır. Beraber dengeli bir uyum sergileyen motor ve transmisyon sistemi operatörüne yüksek performansı en uzun çalışmalarda dahi azalmadan süreklilik sağlayarak sunmaktadır.

Sürüş Konforu

caseihyenijxb-traktorlernet-02

Yeni JXB tasarımı modern görünümü ve tasarımı ile özenle üretilmiş bir seridir. Traktör evreninde tüm ilgileri üzerine çekmeyi başaran CASE IH Yeni JXB Serisi ergonomik tasarımı ile hem kolay sürüş hem de rahat hareket imkanı tanımaktadır.

Teknik Tablo:
jxb

Bütün özellikleri itibariyle uyum içerisinde çalışmasının yanı sıra sahip olduğu teknolojik özellikler itibariyle de kaliteli sürüş imkanı tanımaktadır. Serinin sahip olduğu bazı özellikler şu şekildedir;

  • Powershuttle Sistemi
  • Lift 0-Matic Sistemi
  • Servo PTO
  • Elektronik Çift çeker ve Diferansiyel Kilidi

[pdfviewer]http://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2016/08/caseih-jxb-brosur.pdf[/pdfviewer]

Bu traktör serisinde Case IH JX65B, Case IH JX75B ve Case IH JX90B modelleri bulunmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir