New Holland TDD Serisi

newhollandtdd-serisi-01

Orta sınıf işletmelerin ve çiftçilerin vazgeçilmezi olan TDD Serisi seneler içerisinde tarlada ki önemini kanıtlamıştır. Orta ölçekli her işin üstesinden rahatlıkla gelebilmektedir. Altı farklı model kalıbı ile sunulmaktadır. Çağa uygun gerçekleştirilen modernizasyon ile çiftçilerin tarlada ki yegane yardımcısıdır.

New Holland TDD Serisinde hoş tasarım ve kaliteli teknoloji buluşmuştur. Güçlü motor yapısı ve kaliteli transmisyon sisteminin yanı sıra sahip olduğu altı adet hidrolik güç çıkışıyla da göz kamaştırmaktadır. İki adet hidrolik çıkış orta kol için kullanıma sunulmuştur. Aynı zamanda üstün kuyruk mili sistemi kalitesiyle rahat iş imkanı tanımaktadır.

Motor ve Şanzıman

newhollandtdd-serisi-02

Farklı iş tiplerine yönelik altı farklı motor gücü seçeneği sunulmaktadır. Sunulan güç senekleri arasında 65, 75, 80, 90, 100 ve 110 HP bulunmaktadır. New Holland TDD serisinde Tier III motorları kullanılmaktadır. Tier III motorların en belirgin özelliği ise güçlü ve kaliteli yapısının yanı sıra çevreci tüketim sağlamasıdır. Turbo Intercooler sistemi ile bezenmiş olan motor; düşük zararlı emisyon ve yüksek yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

newhollandtdd-serisi-03Bu sayede motor uzun yıllar güven ile kullanılabilmektedir. Aynı zamanda düşük bakım ve onarım maliyetleri eşliğinde sunulmaktadır. Transmisyon ise mekik kollu sisteme mensuptur ve 12 ileri 12 geri vites imkanı tanımaktadır.

Sürüş Konforu

newhollandtdd-serisi-04

Debriyaja basmadan hızlı iş imkanı tanınmaktadır. Bu sayede operatör uzun işleri yorulmadan ve kısa sürede bitirebilmektedir. Modern kaporta tasarımına sahiptir. Bu sayede motorun hava alması ve hızla soğuması sağlanmaktadır. New Holland TDD serisinde güçlü aydınlatma grupları çevreyi ışıtmaktadır. İleri teknoloji ile donatılmasının yanı sıra konfor her şeyin önünde tutulmaktadır. Serinin diğer konforel özellikleri şu şekildedir;

  • Yüksek İzolasyon İle Düşük Ses Geçiren Kabin Tasarımı
  • Geniş Görüş Açısı
  • Yakın ve Kullanımı Kolay Kollar

[pdfviewer]http://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2016/08/newhollandtddserisi.pdf[/pdfviewer]

New Holland’ın bu serisinde, New Holland TD65D, New Holland TD75D, New Holland TD80D, New Holland TD90D, New Holland TD100D ve New Holland TD110D traktör modelleri bulunmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir