CASE IH Quantum N Serisi

caseihquantumNtraktor

CASE IH Quantum N serisi güçlü ve ergonomik yapısı ile tamamen Türk çiftçisinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak amacıyla üretilmiştir. Farklı güç seçeneklerinde görücüye çıkan modeller ile orta güç işler başarıyla yerine getirilebilmektedir.

caseihquantumN-logoGenel yapısı itibariyle uyum içerisinde dans eden Quantum N; gün boyu bahçe veya tarlada kesintisiz çalışma imkanı sunmaktadır. Kalite ve garantinin bir arada sunulmasının yanı sıra girdiği bütün testlerden başarıyla çıkmıştır. Güçlü hidrolik sisteminden kuyruk miline kadar aracın her parçası yakıt ekonomisine katkı sunmaktadır.

Motor ve Şanzıman

caseihquantumNtraktor-02

Üç farklı model altında sunulmakta olan CASE IH Quantum N serisi 78, 88 ve 97 HP güçlerine sahip motorları ile her türlü tarım ve bahçecilik işinde başarılı sonuçlar vermektedir. Dört silindir motorları ile yüksek tork üretmektedir. Sahip olduğu 79 Litre yakıt deposu ile uzun işler yakıt takviyesine gerek kalmadan gerçekleştirilebilmektedir. Aracın transmisyonu ise oldukça kaliteli ve geniş imkanlar sunmaktadır. Standart olarak her modelde bulunmakta olan 16 ileri 16 geri vites sistemi ile debriyajsız çalışma imkanı sunmaktadır. Müşterinin opsiyonel olarak tercih edebileceği Hi-Lo sistemi ile 32 ileri 16 geri sistemde sunulabilmektedir. Elektro hidrolik çift çeker sistemin yanı sıra diferansiyel kilit kumandası da bütün modellerde standart paket içerisinde yer almaktadır.

Sürüş Konforu

caseihquantumNtraktor-03

Hem tasarımı hem de ergonomisi itibariyle çiftçi dostu olan CASE IH Quantum N serisi 1041 mm seviyesine kadar daralabilen ön iz genişliği ile geniş kullanım yelpazesi sunmaktadır. Konfor ve ergonomide boyut atlamasının yanı sıra gün boyu rahat sürüş imkanı tanımaktadır. Serinin modellerinde standart olarak yer almakta olan konfor özellikleri şu şekildedir;

  • Geniş Hacimli İç Kabin
  • Klasik Tasarım
  • Rahat ve Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu

[pdfviewer]http://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2016/08/caseihquantumnbrosuru.pdf[/pdfviewer]

Bu traktör serisinde , Case IH Quantum 75N, Case IH Quantum 85N ve Case IH Quantum 95N bulunmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir