CASE IH Maxxum Tier 4 Serisi

casemaxxumtier4-01

Modern görünümü ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken CASE IH Maxxum Tier 4 serisi güçlü teknik donanımı ile orta ve büyük ölçekli işlerin altından başarıyla kalkmaktadır. Çağının gereklerini başarıyla taşımasının yanı sıra sahip olduğu üç farklı modelle de güçlü yol tutuş ve arazi şartlarında iyi iş yapma imkanı tanımaktadır.

casemaxxumtier4-02Çok yönlü fonksiyonel teknolojik aksanları ile sürücüsüne iş boyunca yorulmadan çalışma fırsatı sunmaktadır. Ekonominin yüksek güç ile buluştuğu seri tarlaların efendisi rolünü başarıyla yerine getirmektedir.

Motor ve Şanzıman

CASE IH Maxxum Tier 4 serisi üç farklı motor gücü seçeneğiyle sunulmaktadır. Sunulan motor güçleri sırasıyla 110, 131 ve 140 HP güçlerindedir. Yüksek donanım niteliklerine sahip serinin motorları Tier IV ailesine mensuptur. Common-Rail ve Turbo Intercooler özelliği ile yüksek yakıt tasarrufu ve temiz emilim sağlamaktadır. Bu sayede motor ömrü uzamakta ve bakım ile onarım maliyetleri düşmektedir.

casemaxxumtier4-03110 ve 130 HP gücüne sahip modeller dört silindi ile sunulurken 140 HP gücünde sahip model ise altı silindir seçeneğiyle sunulmaktadır. AdBlue deposu ile 37 Lt.’ye kadar yakıt depolayabilmektedir. Semi Powershift yani yarı otomatik olarak sunulan transmisyon sistemi ise 17 ileri 16 geri vites imkanı tanımaktadır.

Sürüş Konforu

casemaxxumtier4-04

Çok fonksiyonlu kontrol sistemleri ile operatörüne rahat sürüş imkanı tanımaktadır. Gerek dış tasarımı gerekse iç kabini ile sürücünün yolculuk boyunca güvenle ve rahatlıkla sürüş deneyimlemesine olanak sağlamaktadır. Sessiz çalışma prensibi ve yüksek ses izolasyonu ile operatörün çalışma anında CASE IH Maxxum Tier 4 farkını hissetmesi sağlanmaktadır. Serinin konfor özellikleri şu şekildedir;

  • Çok Fonksiyonlu Kumanda Sistemi
  • Klimalı Kabin
  • Kolay Ulaşılabilen Kol Tasarımı

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir