Ursus C-360

ursus-c-360-01
Yeni Kasa Ursus C-360

Ülkemizde farklı traktör modellerine çok fazla ilgi olduğunu görebiliyoruz. Ursus C-360 en fazla ilgi çeken traktör modelleri arasında yer almaktadır. Bu modelin bu kadar dikkat çekmesini sağlayan ise her zaman sorunsuz bir işlem sunmasıdır. Traktörler birçok alanda kullanılan araçlar arasındadır. C-360 modeli ise kullanılan her alanda sizlere büyük bir kolaylık sunacaktır. C-360 orta boy bir traktör olarak üretilmiştir.

Yeni Kasa Ursus C-360

Aynı zamanda Ursus C-355’in modifikasyonu değerinde bir model olarak dikkat çekmektedir. Bu traktör modeli 1976 ile 1994 yılları arasında Varşova’da üretilmiş olan bir modeldir. Yaklaşık 282 bin tane üretilmiştir. O dönemlerde üretilen en iyi traktörlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Motor ve Şanzıman

Eski kasa Ursus C-360

Ursus C-360 üretildiği döneme göre iyi bir motor ve şanzımana sahiptir. Hatta bu özellikleriyle traktörün hala kullanılan bir model olduğunu söyleyebiliriz. C-360 modelinde kullanılan motor tipi S-4003 motordur. Aynı zamanda dizel ve sıvı soğutmalı olan bir modeldir. Motorun silindir sayısı ise 4’tür. Günümüzde modelin tekrar üretilmiş halinde ise motor tipi olarak Perkins 3100 FLT tercih edilmiştir. Motorun türü ise dizel, sıvı soğutmalı ve turbo şarjlıdır. Silindir sayısı 3 olan motorun kapasitesi ise 2893’tür.

Sürüş Konforu

Ursus C-360 günümüzde dikkat çekici bir model olmasını sağlayan ise sunduğu sürüş konforudur. Diğer traktörlere göre daha iyi bir sürüş konforuna sahip bir model olması onu ilk üretildiği zamanlardan beri sadece ülkemizde değil dünya genelinde tanınmasını sağlamıştır. C-360’ın çalıştığınız dönemlerde hangi alanlarda olursanız olun sizlere sürüş açısından büyük bir rahatlık sunacaktır.

Bunun modelin gelişmesiyle beraber günümüzde daha fazla arttığını ve artık daha iyi bir sürüş konforuna sahip olunduğunu söyleyebiliriz. C-360 modeli sizlere iyi bir sürüş deneyimi imkanı sunar.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir