John Deere Milenio 6M Serisi

6m-serisi-johndeere-02

Traktörler her gün daha da gelişiyor ve sektöre daha çok marka girmeye başlıyor. Ancak bu markalardan hangisinin kaliteli olduğu ve amaca uygun olduğunu bilmekte çiftçiler zorlanabiliyor. Eğer bağ ve bahçe işlerinde kullanmak için bir traktör arıyorsanız John Deere 6M Serisi 105 – 170hp (77 – 125 kW) tam size göre. Arazide yer alan zorlu koşullara hızlı bir şekilde adapte olabilen bu traktör sayesinde işlerinizi zorlanmadan tamamlayabileceksiniz. Başka markaların aynı seviyede verim veren traktörlerinin bahsettiğimizden daha pahalı olması da bu modelin çekiciliğini artırıyor. Bunun dışında traktörde kullanabileceğiniz gücü de ayarlayabilmeniz, benzinden ve aküden de tasarruf edebilmenizi sağlıyor.

Motor ve Şanzıman

Motoru bağ ve bahçe işleri için özel olarak üretilen John Deere 6M Serisi 105 – 170hp (77 – 125 kW),  motor gücü sayesinde hız gerektiren alanlarda istediğiniz performansı gösterebiliyor. Bunun dışında yumuşak zeminlerde daha hızlı gitmesini sağlayacak turbo sistemine sahip olan bu traktör, hiçbir arazi koşulunda size zorluk yaşatmayacak. Serisinin en güçlü traktörlerinden biri olan 6M Serisi 105 – 170hp (77 – 125 kW) hidrolik kumandaları ile de öne çıkan bir araç. Uygun yerleştirilmiş kumandalar sayesinde ağaç altında yapılan tarıma da elverişli olan bu traktör sizi yarı yolda bırakmayacak.

Sürüş Konforu

John Deere 6M Serisi 105 – 170hp (77 – 125 kW) arazi koşulları düşünülerek ve arazide bulunan ağaçların yüksekliği tahmin edilerek ayarlanmış boyutuyla karşımıza çıkan bir traktördür. Kontrol mekanizmalarının hepsi ulaşılması kolay yerlere yerleştirildiği için de sürüşte herhangi bir zorluk yaşatmaz. Teleskopik ayarlı direksiyonu sayesinde ağaç altı tarımda işlerinizi ağaçlara zarar vermeden halledebileceksiniz. Bahsettiğimiz özellikleriyle bu traktör bağ bahçe işleriyle ilgilenenler arasında çok popülerdir.

John Deere 6M Serisi 105 ile 170 HP motor gücüne sahip 7 farklı modelden oluşmaktadır. Bu seriye ait traktör modellerine değinecek olursak,  John Deere 6105M, John Deere 6115M, John Deere 6125M, John Deere 6130M, John Deere 6140M, John Deere 6150M ve John Deere 6170M’dir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir