Same Virtus J

1386_1385_1384_1383_1382_1378_1374_wallpaper_virtusj_1024x768

Koşullar nasıl olursa olsun her açıdan sizi tatmin edecek modellerden biri de Virtus’tur. Tarlanızda, bu yüksek performanslı motora sahip model ile istediğiniz şekilde çalışabilirsiniz. Same Virtus J modelinde, çeviklik, güç ve konfor ön plana çıkan anahtar özelliklerdir.

Çevreci araç modellerinden biridir. Kaldırma kapasitesi yüksek olan bu model, elektronik kontrol sağlayan bir sisteme sahiptir.150 litre yakıt kapasitesiyle de göz önüne çıkan bir modeldir.

Motor ve Şanzıman

110 HP ve 118 HP güç seçenekleri ile karşımıza çıkan bu modelde, 4 silindirli motor bulunuyor. Elektronik kontrol sistemi bulunan araçta Common Rail sistemi tercih edilmiştir. Same Virtus J kapsamında, sürüş koşullarına aldırmaksızın yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sağlanmaktadır. 40 ileri ve 40 geri şeklinde olan powershift şanzıman yer almaktadır. Tork gücü ile 2.200 Nm’dir.

Standart elektrohidrolik ve diferansiyel kilit sistemi bulunmaktadır. Dingil mesafesi 2370 şeklindedir. Tork artış oranı ise %32 olarak belirtilmiştir. Azami hızı 40 km/ h olmakla beraber mekik sistemi powershift Hi-Lo’dur.

Sürüş Konforu

Zorlu işlerinizi yaparken aynı zamanda, manevralara hakim olmak ve kolay direksiyon kullanımı istiyorsanız Virtus modeli oldukça uygun. Tarla içerisinde hem işlerinizi yapmanız hem de her alan kolayca kontrol sağlayabilmeniz için görüş kabiliyeti sunulmuştur. Same Virtus J modelinde, elektronik kontrollü PTO sistemi yer alıyor.

Bu da tüm tarımsal faaliyetlere çok daha iyi şekilde odaklanmanızı ve pratik bir şekilde işlerinizi halletmenizi garanti ediyor. Yanı sıra, araç içerisinde kullanım kolaylığı düşünülerek gruplandırılmış kumanda sistemleri yer alıyor. Bunlar sürücü koltuğunun çevresine uygun şekilde konumlandırılmıştır. Pratikliği ön planda tutan gösterge paneli de bulunmaktadır. Aynı zamanda oldukça ergonomik bir yolcu koltuğu da araç içerisinde yer alanlardan.

[pdfviewer]https://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2017/12/Virtus_J_brosur.pdf[/pdfviewer]

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir