Ursus C-392

ursus-c392-02

Ursus C serisinin gurur duyduğu modellerinden birisi de; C-392 modelidir. Ursus C-392 serisi arıza yaşatmayan yüksek güce sahip olan ve çok yönlülük sunan bir traktör modelidir. Traktörde standart ve isteğe bağlı bazı donanımlar yer almaktadır.

Traktörün üretimi sırasında kullanılan son teknoloji ise onu kusursuz bir traktör olma yolunda ilerletmektedir. Diğer traktör modellerine göre farklı alanlarda iyi performans vermesi de kullanılan teknoloji ile doğru orantılı olacak şekilde ilerlemiştir. Aracın üretimi sırasında mükemmel bir görüş mesafesi yakalamanıza ayrıca dikkat edilmiştir.

Motor ve Şanzıman

Ursus C-392 serisi yenilenmiş bir modeldir ve sizlere son teknolojiyi sonuna kadar hissettirmektedir. Aracın  motor ve şanzımanına bakıldığı zaman sorunların en az seviyede olabilmesi için tam olarak ideal olan motor ve şanzıman tercih edilmiştir. C-392 serisinde kullanılan motorun modeli Perkins EURO IIIA motordur.

92 KM hava soğutmalı olarak turboşarjlı ve 4 silindirli bir motordur. Aynı zamanda son derece güvenilir ve her durumda çalışan güçlü bir tahrik ünitesine de sahiptir. Aracın kaldırma kapasitesi ise 4400 KG’a kadar çıkmaktadır. Mekanik geri vitesi ise 12×12 şeklindedir.

Sürüş Konforu

İşlevsellik çok önemli bir durumdur. Fakat günümüzde günümüz de stilin ve konforun daha önemli olduğunu söyleyebiliriz. Ursus C-392 hem kabininin içerisinde hem de traktörün dışında modern ve ergonomik bir tasaım sunmaktadır. Dört direkli olarak hazırlanan kabin hem sizlere güvenilir bir yolculuk sağlar hem de görüş açınızın en iyi olmasına imkan sunar.

İsterseniz rahatınıza uygun olacak şekilde traktörünüze bir klima taktırma imkanınızda vardır. Taban kısmında ısıtma, ön ve arka camlarda silecek ve bir dizi far bulunan traktör modeli her türlü arazi şartında ve işlemde güvenliğinizi ve görüş açınızı korur.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir