Massey Ferguson MF 5600 Serisi

masseyfergusonmf5600-01

Massey Ferguson MF 5600 serisi çiftçilik işlerinde her türlü ihtiyaca yönelik olarak geliştirmiştir. Farklı modeller ile farklı beklentilere hizmet etmektedir. Farklı ağırlık, boyut, dingil aralığı veya silindirler de modelleri bulunmaktadır.

masseyferguson5600Silindir sayıları modellere göre üç veya dört olarak farklılık göstermektedir. Sadece çiftçilik faaliyetlerinde değil traktörün ihtiyaç duyulduğu herhangi bir alanda kullanılması için yeterli tork ve motor gücü sunulmaktadır. Pek çok kişi tarafından süper kahraman olarak tabir edilmekte olmasının yanı sıra yüksek manevra kabiliyeti yeteneği sunmaktadır.

Motor ve Şanzıman

masseyfergusonmf5600-02

Seri de, AGCO Power Motor ailesine mensup motorlar kullanılmaktadır. Motor kapasitesi 4.4 Litredir. 110 veya 130 Beygir olarak değişen 3 farklı model satışa sunulmuştur. Motor kapasitesi yüksek güç ve tork değerlerini başarıyla sunmaktadır. Elektronik olarak kumanda edilen sistemler zararlı emisyonu minimum düzeye çekerken yakıt tüketimini de oldukça düşürmektedir. SCR kalitesine sahip olmasının DOC sistemleri ile beslenmektedir. Massey Ferguson MF 5600 serisinde standart olarak Dyna-4 şanzıman sistemi kullanılmaktadır. Ancak yüksek güç gerektiren bazı modeller Dyna-6 sistemine sahiptir. 16 ileri ve 16 geri olarak üzere bütün vites geçişleri debriyajsız olarak sağlanabilmektedir. Bu da kullanım esnasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Sürüş Konforu

masseyfergusonmf5600-03

Massey Ferguson MF 5600 serisi Essential, Efficient ve Panaromik sistemler ile desteklenmektedir. Essential sistemi ile karmaşık ve güç gerektiren işler kolaylıkla kumanda edilebilmektedir. Efficient sistemi ise sürücünün sağ kolu gibidir. Daha çabuk ve daha kaliteli işler orta konmasında oldukça başarılı yardımlar sunmaktadır. Teknik özellikleri oldukça güçlü bir eklentidir.

masseyfergusonmf5600-04 Panaromik kabin ise sürücünün içini ferahlatmakta ve rahat görüş imkanı tanımaktadır. Kabinin içine hücum eden pislikler ve parçacıklardan sürücüyü başarılı bir şekilde korumaktadır. Serinin sahip olduğu diğer özellikler ise şu şekildedir;

  • Kolay algılanabilir gösterge sistemleri
  • Rahat Ulaşım Sağlayan Kol Konumlandırmaları
  • Kaliteli ve Rahat Sürücü Koltuğu

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir