John Deere Milenio 6R Serisi

milenio-6r-john-deere-traktorler-03

John Deere 6R Serisi: 105 – 215hp (77 – 158 kW) tıpkı başarılı bir atlet gibi tüm olumsuz koşullara uyum sağlayabilen, zorluklar karşısında yılmayan ve üstün performans göstermeye devam eden bir traktördür. Arazilerin sürekli değişen yapısı ve beklenmedik olaylar karşısında pes etmeyen bu traktör faaliyetleri ve sağlamlığıyla sektörde yer alan, kendiyle aynı fiyata sahip diğer araçlardan daha kalitelidir. Seçilmesi için pek çok sebebi olan bu traktörün gelişmiş ve entegre teknolojileri bu sebeplerden ilki. Teknolojilerinin gelişmişliği yanı sıra görüş açısının çok geniş olması da arazide yaşayacağınız olası kazalara karşı önceden önlem almanıza olanak sağlıyor. Kullanıcıların şimdiye kadar belirtileri en olumlu özelliklerden biri ise kumanda ara yüzleri. Bu ara yüzler basit kullanımı ve yeni nesil işletim sistemi sayesinde büyük kolaylık sağlıyor.

Motor ve Şanzıman

John Deere 6R Serisi: 105 – 215hp (77 – 158 kW)’nin motorlarındaki en büyük özellik düşük maliyetle yüksek performans göstermesi. Yani artık yüksek performans ve uzun süre çalışma için sürekli yakıt almanıza gerek yok. 215 hp gibi çok yüksek motor gücüne kadar çıkabilen bu traktör hız konusunda adeta otomobillerle yarışıyor. Hız demişken, dik yokuşlarda bile hızından fazla ödün vermediğini belirtmeden geçmemek gerek. Bunun dışında yağ kapasitesinin de diğerlerine oranla artırılmış olması kaliteli bir hidrolik verimi sağlıyor. Son olarak yüksek tork rezervi ile güç tüketimini minimuma indiriyor.

Sürüş Konforu

John Deere 6R Serisi: 105 – 215hp (77 – 158 kW) sürüş kabininin rahatlığıyla ün salmış durumda. 360 derece aydınlatması, kliması, radyosu ve artırılmış kalitedeki iç malzemesi görsel zevki ve lüksü artıran özelikler arasında yer alıyor. Bunun dışında sürüşünüzü kolaylaştıran görüş açısı ve koltukların ergonomik dizaynı da konforunuza konfor katıyor.

6R serisinde bulunan traktör modelleri ise şöyle; John Deere 6105R, John Deere 6115R, John Deere 6125R, John Deere 6130R, John Deere 6140R, John Deere 6150R, John Deere 6175R, John Deere 6195R ve John Deere 6215R.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir