John Deere Milenio 5G Serisi

5g-johndeere-01

Geniş çiftlikler de yapılacak iş sayısı çoktur. Onun için alacağınız traktör sizin her işinizde yardımcı olmayı gerekiyor. Bunun için John Deere 5G Serisi 75-100hp (57-74 kW) olanlar tam size göredir. Özel bir tasarıma sahip traktörle ister geniş tarlalarınızda fonksiyonel olan parçalarını çıkararak bahçelerinizde rahatça çalışabilirsiniz. Her iki koşula da uygun yapısı, güçlü motorunun az yakıt tüketimi ile desteklenmesi ile sizlere sunuluyor. Dar bahçelerde manevra yapmakta zorlandığınız düşülerek kompakt bir şekilde tasarlanmıştır. Alım gücünüze ve ihtiyaçlarına bağlı olarak istediğiniz gibi yapılandırarak traktöre sahip olabilirsiniz.

Motor ve Şanzıman

John Deere 5G Serisi 75-100hp (57-74 kW) serisini 5 farklı seçenekten birisini tercih ederek alabilirsiniz. 5080GF, 5090GF,5100GF, 5075 GL ve 5085GL modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Bu modeller isimlerini traktörün sağladığı güce ve yapılarına göre almışlardır. 75 beygir ile 100 beygir arasında güce sahiptirler. Güç arttıkça traktörünün boyutları da bununla birlikte büyüyor. Beygir gücü farklı olsa da tüm seride Stage 3 A emisyonu için uygun motorlar kullanılmıştır. Bu motorlarda dikkat edilmesi gereken performansın düşmemesi için 500 saat aralıkla yağın değiştirilmesi gerekiyor. Özel üretilen hidrolik sistemi arka askın kaldırma gücünü yükseltmesini sağlıyor. Bu traktörler için özel tasarlanan şanzımanla bahçede giderken ya da yolda giderken özel vitesleri kullanma imkanı sunuluyor.

Sürüş Konforu

Kabinli ve kabinsiz seçenekleri ile sunulan bu seride sürücünün konforu için tüm detaylar özenle düşünülmüştür. John Deere 5G Serisi 75-100hp (57-74 kW) tüm kontroller özel hidrolik sistemlerle kullanıcıya sunuluyor. Dar kabin alanlarından sıkılanları daha rahat bir ortam oluşturulması için ergonomik bir tasarım yapılmaya çalışılmış ve bu konuda başarılı olmuşlardır. Elektrikli hidrolik sistemler hayatınızı kolaylaştırmak için sizleri bekliyor.

John Deere’nin özel serisi 5G’nin içerdiği traktörler ise; John Deere 5075GF, John Deere 5090GF, John Deere 5100GF, John Deere 5075GL ve John Deere 5085GL’dir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir