Massey Ferguson MF 3600 F/GE Serisi

masseyferguson3600fserisi_01

Massey Ferguson’un en özel traktörlerini bünyesinde barındırmakta olan 3600 Serisi çiftçinin en büyük destekçisidir. Farklı konfigürasyonlarla piyasaya sunulan Massey Ferguson MF 3600 F/GE serisinin kabinli veya yarı-platform seçenekleri bulunmaktadır.

mf3600fge-serisiDört farklı modelden oluşan serinin her modeli bir birinden kaliteli ve işlevsel ürünlerden meydana gelmektedir. Peyzaj sektörü için oldukça işlevsel olan traktörler hassas meyvelerin toplanmasında da kullanılmaktadır. Farklı genişliklerde satışa sunulan versiyonlar farklı amaçlara yönelik kullanılabilmektedir. GE modelleri yere daha yakınken F modelleri genişlik seçenekleri sunmaktadır.

mf3600fgeserisi

Motor ve Şanzıman

Massey Ferguson MF 3600 F/GE serisi motorları sabit püskürtme avantajlarına sahiptir. Her model de AGRO Power Motor kullanılmaktadır. Bu motor türü beraberinde bir dizi avantajı da getirmektedir. Daha düşük zararlı gaz salınımı ve gürültü ile çalışmakta olan motorlar hektar başına düşük yakıt maliyetleri sunmaktadır.

mf3600fgeserisi2

Daha düşük motor devrinde çalışmasına rağmen daha çok güç ve tork üretmesi çiftçiler tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Geliştirilmiş pek çok özelliği bünyesinde barındırmakta olan şanzıman, hızlı ve pürüzsüz bir deneyim sunmaktadır. Şanzıman türleri modellere göre farklılık göstermekte olup her biri farklı bir amaca hizmet etmektedir.

masseyfergusontraktorleri3600fge

Sürüş Konforu

Bağ ve bahçe işlerinde kullanılmakta olan bir seri olması nedeniyle oldukça hassas dengeler üzerine oturtulmuştur. Muazzam denge sistemi ve kaliteli kol geçişleri ile sürüş esnasında unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Massey Ferguson MF 3600 F/GE serisi yüksek manevra kabiliyetine sahiptir. Bu sayede hassas ürünlerin arasında çalışması oldukça kolaylaşmaktadır. Serinin sahip olduğu bazı karakteristik özellikler şunlardır;

  • Üst Düzey Manevra Kabiliyeti
  • Zor ve Eğimli Alanlarda Sağlam Tutuş
  • Geniş ve Stressiz İş Ortamı Sağlayan Kabin
  • Klima ve Hava Temizleme Sistemleri

Massey Ferguson 3600 F/GE serisi Broşürü:
[pdfviewer]http://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2016/08/mf-3600-spec-tr.pdf[/pdfviewer]

mf3600modeller

Bu seride 4 traktör bulunmaktadır yukarıdaki tablodada gördüğünüz gibi. F modelleri bahçe, GE modelleri ise yere yakın traktörleri belirtmektedir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir