Bozok 45S Tarla

bozok45s-01

Gerçekten iyi bir traktör serisi arayan kişilerin tercihlerini Bozok traktörlerinden yana kullandıklarını görebiliyoruz. Bozok 45S Tarla serisi ile en fazla dikkat çeken ve özel seriler arasında yer almaktadır. Serinin dikkat çekmesinin en büyük sebebi ise; her arazi şartında sorunsuz bir işlem yapabilme imkanı sunmasıdır.

Bu traktör serisinde sorun yaşanmaması ve uzun süre kullanabilme imkanı sunulması Bozok’un özellikle dikkat çekmesini sağlamaktadır. Traktörlerin çalışma alanlarının genellikle birbirinden farklı olduğunu düşündüğümüzde bir traktörün her alanda çalışmaya imkan sunması onu tercih edilir yapmaktadır.

Motor ve Şanzıman

Traktörlerin sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için motor ve şanzımanının özelikleri çok önemlidir. Bozulan traktörlere baktığımız zaman büyük bir çoğunluğunun motorunda veya şanzımanında yer alan arızalardan kaynaklı bozulduğunu görüyoruz.

Bozok 45S Tarla traktör ise motor ve şanzıman bakımından tatmin edici bir özelliğe sahiptir. Aracın motorundan dolayı yolda kalma gibi bir imkanınız veya sürekli problem yaşama gibi bir durumunuz söz konusu değildir. 45S Tarla serisi bu konuda en son teknoloji kullanılarak üretilen motorları kullanmaktadır. Bu yüzden aracı ne kadar kullanırsanız kullanın motorda bir zorlanma veya şanzımanın da aksaklıklar ile karşı karşıya kalmazsınız.

Sürüş Konforu

Traktör kazaları ülkemizde çok fazla yaşanmaktadır. Bu kazaların yaşanmasındaki en büyük sebep; traktörlerin büyük bir bölümünün sürüş konforu bakımından beklenilen performansı verememesidir. Bozok 45S Tarla aracında ise sürüş konforunun üst seviyede olduğunu görebiliyoruz. Araçta sürüş konforuna önem verilmesi yaşanan kazalarında önüne geçen faktörler arasında yer almaktadır.

Tarla aracı aynı zamanda görüş mesafesi bakımından da tam olarak beklenilen performansı sunmaktadır. Araç kabininin de güvenlik bakımından tam not alması güvenilirliğe önem veren kişilerin ayrıca dikkat çekmesini sağlamaktadır. Sürüş konforuna önem veren kişilerin tercihleri arasındadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir