DEUTZ FAHR AGROPLUS 315 – 410 DT Traktörü

agroplus-01

DEUTZ FAHR AGROPLUS 315 – 410 DT, orta ölçekli işletmelerin vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır. Direksiyon açısı ve dingiller arası mesafesi bakımından dikkat çeken traktör, sınırlı alanlarda yapılacak işler için oldukça başarılı bir duruş sergilemektedir. Arazilerin değişimli yapısına ayak uydurmada oldukça başarı olması ile küçük-orta dereceli işletmelerin göz bebeği haline gelmiştir.

Motor ve Şanzıman

Agroplus 315-410 modellerinin iki farklı motor gücü bulunmaktadır. Agroplus 315 modelinde 72 HP motor gücü, Agroplus 410 modelinde ise 85 HP motor gücü bulunmaktadır. Oldukça etkileyici motor güçlerine sahip olan Groplus 315-410 modelleri, SDF enjeksiyon sistemine sahiptir. Yüksek enjeksiyon basıncı sayesinde üstün performans alabileceğiniz modellerde, yakıttan da tasarrfu yapmış olursunuz.

Ayrıca her türlü hava şartına uyumlu hareket etmesini sağlayan HRT sistemi iki modelde de bulunmaktadır. Bu da en zor koşullarda bile motordan tam verim almaya yardımcı oluyor. Sabir motor devri sistemi sayesinde de tarla dönüşlerinde kolaylık ve sürücüye daha az yorgunluk sağladığı içinse, iş veriminin artmasına da yardımcı olur. İşlerini en kısa zamanda ve en az yorgunlukla bitirmek isteyen müşteriler için DEUTZ FAHR AGROPLUS 315 – 410 DT biçilmiş bir kaftan niteliğindedir.

Sürüş Konforu

Traktör kullanıcılarının çoğu zaman kabinin rahatsızlığından şikayetçi oldukları görülmektedir. DEUTZ FAHR AGROPLUS 315 – 410 DT bu konuda sürücüye oldukça kolaylık sağlar. Özenle ve tamamen sürücünün rahatlığına yönelik son teknoloji ile donatılmış bir kabine sahip olması, sürücünün daha az yorulmasına ve daha fazla verimliliğe yardımcı olur. Klimalı olması sıcak havalarda sürücüyü rahatlatır; kabin ses yalıtımı sayesinde gürültülü işlerde en rahat sonucu almaya yöneliktir.  Daha fazla verim ve daha rahat bir sürüş isteyenler için, DEUTZ FAHR AGROPLUS 315 – 410 DT oldukça bşaarılı bir iş çıkarmaktadır.

Ürüne ait Modellerin Fiyatları ise
Model Versiyon Önerilen Perakende Satış Fiyatı (KDV Dahil)
Agroplus 315 DT Kabin-Klima 135.754 TL
Agroplus 410 DT Kabin-Klima 150.044 TL
Agroplus 315 GS DT Kabin-Klima 156.118 TL
Agroplus 410 GS DT Kabin-Klima 172.550 TL
Açıklamalar: 

Ruhsat, Plaka, Tescil işlemleri ile ilgili masraflar fiyatlara dahil değildir.

* Lastik opsiyonları, tüm modeller için farklı seçenekler mevcut olup bayilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Ürünün Broşörü
[pdfviewer]https://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2017/11/Agroplus_315-410_DT.pdf[/pdfviewer]

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir