MarkalarUrsus

Ursus C- 382

82 HP sınıfında yer alan C- 382 modeli, Polonyalı markanın en çok tercih edilenleri arasında. Senkronshuttle sistemi Perkins motor ve benzeri özellikleriyle ön plandadır. Kaldırma kapasitesi 3100 kilograma kadar çıkabilen iyi seviyede bir traktördür. Ursus C- 382 modelinde, çeşitli kabin sistemleri de bulunuyor.

Bununla beraber, makinenin iyi bir tasarımı, pratik bir kullanımı ve güçlü motor özellikleri olduğunu söyleyebiliriz.

Motor ve Şanzıman

Birçok modelinde olduğu gibi, yeni nesil olmasından dolayı bu modelde de Perkins 1104D Euro 3 motoru tercih edilmiştir. Motor tipi ise turbo şarjlıdır. Maksimum tork gücü ise 1400 nm’dir. 4 silindirli olan modelin, 4400 cm3 silindir hacmi bulunuyor. Ursus C- 382 modelinde, motor gücü 2200 d/ d oranındadır.

Hidrolik kumandalı sistem bulunan makinede, PTO kontrol sistemi de bulunmaktadır. Şanzımanı 12 ileri vites ve 12 geri vites şeklindedir. Mekik sistemiyse, senkronize ve shuttle özelliklerine sahiptir. Aracın azami hızı 40 km/ h olarak belirtilmiştir. Mekanik diferansiyel kilitli ve planet dişli aks sistemi tercih edilmiştir.

Sürüş Konforu

Hidrolik kaldırma sistemi bulunan modelde, ekstra olarak derinlik, pozisyon, Intermix kontrol, hassasiyet ve indirme hızı kontrolü de bulunmaktadır. Isıtıcı, ön ve arka çalışma lambası, silecek ve su püskürtme sistemi, ikaz lambası gibi default özellikler bu modelde de yerini almaktadır. Ursus – 382 modelinde, üç nokta askı sistemi, klime, hidrolik hızlı kaplin ve ön monteli hızlı kaplinler bulunuyor.

Kabinli seçeneği olan modelde, 4 sütünlu ve sunrooflu kabin opsiyonları bulunmaktadır. Ön ve yükseklik ayarı yapılabilen taşıma kancası da römork kullanımı için idealdir. Aracın kaldırma kapasitesi ise 3100 kilogram. Bu sayede, en zorlu şartlarda en iyi şekilde yük taşıma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu