KUBOTA L 4100

kubotal4100-traktorlernet-03

Gücü ve kompakt yapısı ile dikkat çekmekte olan L serisinin en güçlü traktörü KUBOTA L 4100, gelişmiş yapısı ile dikkat çekmektedir. Serinin diğer araçlarına göre daha dayanıklı ve daha konforlu olmasının yanı sıra ürettiği güçte de muazzam artışlar yaşanmıştır.

kubotal4100 Her türlü çekiş ve iş türünü başarıyla yerine getirebilmesi için tasarlanmıştır. Güçten ödün vermeyen yapısıyla her türlü ekipmanı başarıyla taşımaktadır. Sahip olduğu muazzam boyutlar ile hemen hemen her türlü iş için uygun bir yapıya sahiptir.

Motor ve Şanzıman

kubotal4100-traktorlernet-01

 L serisinin en gelişmiş aracı olan KUBOTA L 4100 serisi 4 silindirli bir motora sahiptir. E-TVCS tipi motor su soğutma prensibiyle çalışmaktadır. 42 HP gücünde olmasına rağmen denklerinden çok daha fazla güç ve çok daha az yakıt tüketimi sağlamaktadır. 4WD çekiş sistemi ile her türlü ekipmanı rahatlıkla çekerken 8 ileri ve 4 geri şanzıman sistemi ile istenilen işe yönelik seçim imkanı tanımaktadır. Aynı zamanda 42 Litre dizel yakıt deposu ile uzun işlerde kesintisiz hizmet fırsatı sunmaktadır. Saatte maksimum 23.7 km hızına ulaşabilmektedir. Sahip olduğu konik tipi ön dişliler ise toza ve çamura karşı ekstra dayanıklı üretilmiştir.

 Sürüş Konforu

kubotal4100-traktorlernet-02

Ürettiği güç ve düşük yakıt tüketimi ile hem iş hem de ekonomiye olan katkısı çiftçilerin göz bebeği olmasını sağlamıştır. Bunların yanı sıra hidrolik sistemler ile sunduğu rahat sürüş deneyimi de KUBOTA L 4100 serisini çiftçinin gözünde değerli kılan unsurlar arasında yer almaktadır. Yağlı disk sistemi ile hem manevra kabiliyeti hem de iyi bir tutuş imkanı tanımaktadır. Uluslararası kalite düzeyinde bulunmasının yanı sıra sağladığı bazı konfor özellikleri aşağıda belirtildiği gibidir;

  • Hidrolik Direksiyon Sistemi
  • Rahat Ulaşılabilir Kontrol Sistemleri
  • Kaliteli Sürücü Koltuğu

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir