Kubota L 3200

kubota-l3200-01

Kompakt traktör tasarımı ve güçlü yapısı ile Türk çiftçisinin emrinde olan KUBOTA L 3200 serisi her türlü iş tipine rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. İdeal güç gerekli gözetilerek tasarlanan seride E-TVCS tipi motor kullanılmaktadır.

Her işi fazlasıyla kolaylaştırmasıyla ünlü olmasının yanı sıra barındırdığı yeni nesil özellikler ile kolay bir iş deneyimi sağlamaktadır. Uzun saatler boyunca üzerinde iş yapılsa dahi ilk an ki kadar dinç kalmak mümkündür. Takılabilen ekipmanlar ile pek çok farklı alanda başarılı performans sunabilmektedir.

Motor ve Şanzıman

kubota-l3200-02

E-TVCS tipi motor ile çalışmakta olan KUBOTA L 3200, hissedilir ölçüde düşük ses ve titreşim prensibiyle çalışmaktadır. Yüksek güç üretme başarısına sahip motor aynı zamanda yüksek tork üreterek her türlü işin yükünü çekebilecek kapasitededir. Konik dişli 4 çekiş sistemi ile toz ve çamur çiftçinin korkulu rüyası olmaktan çıkmıştır Aynı zamanda yakıt tasarrufu ve zamandan kazanç sağlayan bu sistemi temizlemeye gerek yoktur. 8 ileri 4 geri imkanı tanıyan şanzıman sistemi ile bütün işler rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Gear-Drive şanzıman sistemi en zor işleri bile başarıyla gerçekleştirme imkanı tanımaktadır. Mekanik mekik (Shuttle) vites ile rahatlık üst düzeyde sunulmaktadır.

Sürüş Konforu

kubota-l3200-04

Kompakt yapısı ile sürücünün işini kolaylaştıran KUBOTA L 3200 platform içerisinde rahat hareket imkanı tanımaktadır. Güçlü şanzıman sistemi ile her işi başarıyla gerçekleştirerek çiftçinin zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Yol tutuşu ve arazide ki sağlamlığı ile sürücünün işini hafifletmektedir. L serisi araçlar arasında oldukça önemli bir yere sahip olan 3200 modelinin bazı özellikleri şunlardır;

  • Hidrolik Direksiyon Sistemi
  • Işıklı Gösterge Panelleri
  • Düşük Ses Avantajı
  • Toza ve Toprağa Karşı Koruma Sistemleri
  • Gelişmiş Manevra İmkanı

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir