Fendt X Serisi Biçerdöver

fendt-x-bicerdover_traktorlernet_03

Hasadın harmanlanma, dövme ve biçme gibi tüm işlemleri tek seferde ve tek bir araçta yapılma imkanı vermektedir. Bu işlemler sağlanırken kullanıcı konfor ve güvenliği göz önünde bulundurulmuştur. Fendt x serisi üretim firması bu konuda birçok takdir toplamayı başarmıştır.

fendt-x-bicerdover_traktorlernet_02Bu seri sayesinde kullanıcının rahat çalışabilmesi için kabin kısmının oldukça büyük olması göz ardı edilememektedir. Son teknoloji ile üretilmiş olması kullanıcı için birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Güçlü motoru ile fazla miktarda yakıt harcamadan yüksek seviyede verimlilik yapabilen en iyi biçerler arasındadır. Çok sayıda yeni özellikleri ile düşük ve orta güç sınıfının tanımını yeniden tamamlamaktadır diyebiliriz. Tarımda gelecek sorunlar için Fendt x serisi son teknoloji ile üretilmiş yüksek performansı sayesinde çiftçinin en büyük yardımcısıdır.

Fendt X Serisi Özellikleri

Geniş iç hacmi ile kullanıcı konforu en üst düzeyde tutulmaktadır. Yüksek çekiş sayesinde tarlada çıkabilecek engelleri kolaylıkla aşabilmesinin yanı sıra yüksek verimlilik sağlamaktadır. Kabin içerisin de bulunan ekran ile aracın her tarafını kolaylıkla görme imkanınız bulunmaktadır. Fendt x serisi özellikleri arasında Geniş ve konforlu koltukları ile sizlere rahat bir iş yapma kolaylığı sunmaktadır. Özel izolasyon ile donatılmış camları ile dışarıdan kabin içerisine ses girişi önlenmektedir. Son teknoloji ile donatılmış joyistik ile aracı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

fendt-x-bicerdover_traktorlernet_01

Fendt X Serisi Sürüş Konforu

Yerden oldukça yüksek kabini sayesinde geniş kapsamlı bir görüş açısına sahip olmaktasınız. Bunun yanı sıra ayarlanabilir süspansiyonlar sayesinde kendi tercihinize göre çalışma şekli oluşturabilirsiniz. Fendt x serisi sürüş konforunun başında 360 derece dönebilen sürücü koltuğu arka tarafta yapılacak olan işlerin kolaylıkla yapılmasını gerçekleştirmek bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kabin içersinde bulunmakta olan erkan sayesinde kameralar yardımı ile aracı istediğiniz yere hareket ettirme imkanı sunmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir