HATTAT 285S SERİSİ

hattat-285s-04

Hattat Grubu otomotiv sektöründe her zaman fark yaratmaya çalışmıştır. 1998 yılında traktör üretmeye başladıktan sonra da bu farkını bu sektörde de göstermeye devam etmeyi amaçlamıştır. İşte tam da bu sebeple, Türkiye’de traktör üretiminde farkını göstermek için ürettiği traktörlerden biri olan Hattat 285S Serisi siz çiftçilerin tarlalarda en büyük dostu olacağa benzemektedir.

Motor ve Şanzıman

Son teknolojilerle üretilmiş Perkins motoruna sahip olan Hattat 285S Serisi, minimum harcama ile maksimum performansı hedefleyen herkesin gözdesi olacak niteliktedir. Çevre dostu olan bu motor ile daha az yakıt tüketerek daha çok iş yapabilir ve böylece masrafınızı en aza indirebilirsiniz. Bakımı kolay hava filtresine de sahip olan bu traktör serisi, bu sayede uzun vadeli çalışmayı garantilemektedir.

Bunun dışında sahip olduğu sarmal dişli yapısı ile de şanzımanın sessiz çalışmasını sağlayan bu traktörler, 12+4 şanzıman ile hem tarım hem de nakliyeye uygundur. Son olarak sahip olduğu mükemmel frenleme ile kontrolü asla kaybetmeyeceğiniz bu traktörlerde güvenli bir şekilde sürüş yapabilirsiniz.

Sürüş Konforu

Bir çiftçi olarak uzun saatler boyunca çalışmak istiyor fakat traktörlerin sizi yorduğunu düşünüyorsanız, bu düşüncenizi değiştirecek bir traktörle karşı karşıyasınız. Hattat 285S Serisi, sahip olduğu konforlu sürücü koltuğu ile sizin rahatınızı önemser ve ayarlanabilir olması ile de uzun saatler boyunca yorulmadan çalışmanıza imkan sağlar.

Ayrıca bunun dışında yumuşak pedalları da bünyesinde barındıran bu traktör, öteki traktörlere göre daha kolay kullanım imkanı sağlar. Eğer rahatınızdan vazgeçmeden, tarlada saatlerce çalışmak istiyorsanız hem konforlu sürücü koltuğu ile hem ergonomik vites kolları ile hem de yumuşak pedalları ile bu isteğinizi yerine getirebilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir