New Holland Cx 8070 Biçerdöver

nh-cx-8070-bicer-04

Bıçak hızının gücü, biçme tablasının kapasitesi, dolabın çapı ve güvenli hareket sistemi sayesinde en kötü şartlarda bile yüksek performans sağlayan NEW HOLLAND CX 8070 BİÇERDÖVER, sahip olduğu tabla ile engebeli tarlalar da olmak üzere güçlü bir biçme performansı sunuyor.

Motor ve Şanzıman

NEW HOLLAND CX 8070 BİÇERDÖVER modellerin 5 sarsakları bulunmaktadır. Alt bölümü eğimli tarlalar için keskin hatlarda kullanışlı biçimde tasarlanmıştır. 240 – 326 HP arasında değişen motor gücüne sahiptir. Tek bir tuşla dönüş hızı ve ilerleme gibi hareketleri senkronize edebilen sisteme sahiptir. Bu sayede dolabın hızı da ilerlemeye göre otomatik olarak değişmektedir.

Bu aynı zamanda operatörlerin ilerleme seviyelerini değiştirdiklerinde dolap hızını da değiştirmekten kurtarıyor. Hem konforlu bir çalışma alanı yaratıyor hem de biçme kapasitesini hıza göre koruyor. Üç aşamalı elek sistemi sayesinde temizleme işlemi en iyi şekilde sağlanıyor. İnişli çıkışlı tarla yüzeylerine uyum sağlaması için Autfloat II sistemine sahiptir. Böylelikle aşağı veya yukarı hareketlerde tarla kazınmadan otomatik olarak tablayı ayarlıyor.

Boğazın altında yer alan taş tuzağı, levye ile kolayca açılabiliyor. Ayrıca oluşabilecek tıkanıklarda kusturma sistemi devreye giriyor. Bu sistem aracılığıyla boğaz ile tabla temizleniyor ve tıkanıklıklar gideriliyor. Bu tür biçerdöverlerin kontrbatör ayarları kabinden ayarlanıyor. Aynı zamanda kuru şartlarda ikinci batörün altında bulunan kontrbatör devre dışı bırakıldığında sap kalitesi korunuyor.

Sürüş Konforu

NEW HOLLAND CX 8070 BİÇERDÖVER kabinleri oldukça konforlu ve büyük bir geniş açısına sahiptir. Titreşim izolasyonu vardır ve monitörü sade ve dokunmatiktir. Uzun saatler kullanım için idealdir. Birçok teknolojiye sahip olan bu seri, kusursuz tablası ve görüş açısı ile çalışma alanının konforunu artırıyor. Özel tasarıma sahip taşıyıcı lamaları başaklara hazar vermeden ürün iletimini koruyor. Ayrıca açıklık seviyeleri kabindeki monitörden izlenmektedir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir