New Holland TT4 Serisi

newhollandtt4-traktorlernet

New Holland ürettiği TT4 serisi ile çiftçinin tarlada ki en büyük yardımcısı olmaya adaydır. Tamamen Türk çiftçisinin ihtiyaçlarına odaklanılarak geliştirilen New Holland TT4 serisi güçlü motor ve yüksek manevra kabiliyetle her türlü arazide iyi tutuş ve sürüş imkanı tanımaktadır. Farklı güçlerde modellerin bulunduğu seride güç kadar konfor da önemsenmiştir.

newhollandtt4-traktorlernet

Modern görünümü ile çiftçinin gözüne hitap ederken aynı zamanda bütün kalite testlerinden başarıyla geçmeyi başarmıştır. Seride ki her araç özgün tasarım ürünüdür. Taklit veya kopya tasarım olmadığı gibi açılabilir ön kaputuyla da kolay bakım imkanı tanımaktadır.

Motor ve Şanzıman

newhollandttd_traktorlerNew Holland TT4 serisi üç farklı motor tipine sahiptir. Yüksek güç ve düşük tüketim mantalitesiyle çalışmakta olan üç silindirli motorlar 50 HP, 55 HP ve 65 HP gücüne sahiptir. TT4.50 modeli 50 HP motor gücü ile 201 Nm tork imkanı tanımaktadır. TT4.55 modeli 55 HP motor gücü ile 226 Tork imkanı sunmaktadır. Serinin en güçlü modeli olan TT4.65 ise 65 HP motor gücüyle 261 Nm Tork seçeneğiyle sahiplerini beklemektedir. Serinin üç modelinde de 8 ileri ve 8 geri transmisyon sunulmaktadır. Transmiyonun sahip olduğu standart mekanik ve opsiyona bağlı Powershuttle mekik kolu operatöre rahat iş imkanı sunmaktadır.

Sürüş Konforu

newhollandtt4traktor

New Holland TT4 serisine mensup bütün araçlar diğer markaların denk güçlerine sahip traktörlerinden konfor ve tasarımı itibariyle ayrılmaktadır. Üstün mühendislik harikası tasarımı ile dikkat çekmekte olan TT4 serisi; modern iç ve dış tasarımın yanı sıra sürücünün konforuyla da göz doldurmaktadır. Serinin sahip olduğu bazı özellikler şu şekildedir;

  • Modern Kaput Dizaynı
  • Modern Dış ve İç Tasarım
  • Klimalı veya Klimasız Kabin Tercih İmkanı
  • Geniş ve Konforu Kabin

New Holland TT4 Teknik Bilgileri:
newhollandtt4teknikbilgileri

Bu traktör serisinde 3 farklı traktör modeli bulunmaktadır. Bunlar ise New Holland TT4.50, New Holland TT4.55 ve New Holland TT4.65’tir.

Ürün Borşürü:
[pdfviewer]http://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2016/09/28032016171123-TT4SIRALI.pdf[/pdfviewer]

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir