New Holland TTJ Serisi

newhollandttj-kapak

New Holland tarafından üretilmekte olan TTJ serisi; markanın bağ ve bahçecilik işlerinde olan liderliğini sürdürmek ve pekiştirmek amacıyla tasarladığı bir modeldir. Dört farklı model çerçevesinde piyasaya sürülen New Holland TTJ serisi müşterilerin ve Türk çiftçisinin ihtiyaçlarına odaklı şekilde üretilmiştir.

newhollandttj_ortaKlasik New Holland kalitesi ile yüksek donanım kabiliyetlerine sahip şekilde üretilmesinin yanı sıra bağ ve bahçecilik işleri için son derece ideal olan ölçütleriyle de dikkat çekmektedir. Operatör tarafından rahatlıkla ulaşılıp kullanılabilen kuyruk mili ile güvenli kullanım imkanı tanınmaktadır.

Motor ve Şanzıman

Dört farklı model çerçevesinde üretimine devam edilmekte olan New Holland TTJ serisi 50, 55, 65 ve 72 HP güçlerinde motorlara sahiptir. Turbo Intercooler özelliğine sahip olan motorlar aynı zamanda çevreci ve uzun ömürlüdür. Üç silindir imkanı ile bağ ve bahçecilik işlerinin altından rahatlıkla kalkma imkanı tanımaktadır. Aynı zamanda yüksek tork sağlayabilmesi nedeniyle en ağır yükler dahi başarıyla taşınabilmektedir.

turktraktor-newhollanttj-02 Spintube hava filtresi; motorun daima sağlıklı bir şekilde temiz hava ile çalışmasına olanak sağlamaktadır. Transmisyon ise operatöre rahat çalışma imkanı tanımaktadır. 8 ileri 8 geri vites imkanı sayesinde her türlü bahçecilik işinin üstesinden rahatlıkla gelinebilmektedir. Aynı zamanda çamur üstünde konumlanmış hız vites kolu bulunmaktadır.

Sürüş Konforu

Hidrolik sistemleri ile en güç işlerin üzerinden dahi yorulmadan gelinebilmektedir. Bunun yanı sıra yeni tasarım ürün olan kaporta ile hem şık bir görünümün hem de rahat bakımın önü açılmaktadır. Ergonomik standartlar gözetilerek üretilen New Hollan TTJ serisinin başlıca konfor ve sürüş özellikleri şu şekildedir;

turktraktor-newhollanttj-01

  • Yakın ve Kolay Kullanım İmkanı Tanıyan Kollar
  • Ayarlanabilen Direksiyon Simidi
  • Bağ ve Bahçecilik İçin İdeal Ölçüler

New Holland TTJ Türk Traktör Teknik Tablo

turktraktor-newhollandttj

Bu seride 4 farklı traktör modeli bulunmaktadır. Bunlar, New Holland TT50J, New Holland TT55J, New Holland TT65J ve New Holland TT75J modelleridir.

[pdfviewer]http://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2016/08/newhollandttjserisi.pdf[/pdfviewer]

Ürünün Broşürünü inceledikten sonra satın almaya niyetlendiyseniz bölgenizde bulunan bir New Holland Bayisi ile iletişime geçiniz. Özellikler değişiklik gösterebilir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir