CASE IH Puma Tier 4 Serisi

caseihpumatier4_kapak

Küçük ve orta ölçeli serileri kadar büyük ölçekli serileriyle de göz doldurmakta olan CASE IH; üretimini sürdürdüğü Puma Tier 4 serisi ile maksimum güç isteyen işlerin tamamına taliptir.

caseihpumatier4_icerik03Standart traktörlerden çok da modern ve güçlü olan CASE IH Puma Tier 4 serisi her aksanı ve tasarım noktasıyla üstün mühendislik ürünüdür. Daha fazla güç üreterek maksimum üretkenliğe erişmesinin yanı sıra çevreci ve ekonomik kullanım imkanı sunmaktadır. Sahip olduğu ekstra teknolojik eklentiler ile piyasada ki denklerinden ayrılmaktadır.

Motor ve Şanzıman

caseihpumatier4_icerik04

CASE IH Puma Tier 4 serisi altı farklı model ile Türk çiftçisinin hizmetine sunulmuştur. 131 ile 215 HP arasında değişim gösteren motor Tier IV ailesine mensuptur. Çevreci ve düşük tüketimi ile bilinmekte olan Tier IV; bağımlı olduğu diğer aksanlar ile uyum içerisinde güç üretmektedir. Uzun işler sonucu dahi performansından herhangi bir şey kaybetmeyerek iş gücü kaybına yol açmamaktadır.

caseihpumatier4_icerik02Güç ve dizayn alanında ki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Puma Serisi; farklı ve özgün transmisyon yapısıyla seviyesini ulaşılmaz boyutlara eriştirmektedir. Yüksek güç ve uzun ömür sağlayan Turbo Intercooler sisteminin yanı sıra tam otomatik transmisyon sistemi de Puma Serisinin mükemmelliğini pekiştiren unsurlar arasında yer almaktadır.

Sürüş Konforu

caseihpumatier4_icerik01

Güç ve performans alanlarında ki liderliğini sürüş konforu alanında da sürdürmektedir. Konforun maksimum seviyede tutulduğu CASE IH Puma Tier 4 Serisi; operatöre en uygun çalışma ortamını sunmaktadır. Kabin içerisinde her türlü detayın düşünüldüğü seride güvenli sürüş imkanı tanınmaktadır. Puma Serisinin göz bebeklerinden olan Tier 4 sınıfı konfor özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Tek Parça Gösterge Paneli
  • 69 dBA İç Kabin Sesi
  • Ergonomik Sürücü Koltuğu
  • Rahat Yolcu Koltuğu
  • Kolay Erişilebilir Kontrol Sistemleri

Teknik Tablo:
casepumateknikozelliklerBu seride yer alan traktörler, Case IH Puma 130, Case IH Puma 145, Case IH Puma 160, Case IH Puma 170, Case IH Puma 185, ve Case IH Puma 215’tir.

[pdfviewer]http://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2016/08/casepumaserisi.pdf[/pdfviewer]

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir